EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 SDK - citeri filmic

Ići dole 
+13
sony
^^
ph0bius_n1
mastermind
bitj
etc - barbie
CrEEpInG_dEaTh
** d(^_-)b
AlokiN
ecm-team // F4LKON
FeaR
curtis
Silver
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2008 3:22 pm

jeste..al sta ce te..i ecm je citerski klan, tako da ih kontamo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2008 3:38 pm

bilo bi lepo da maknete video sa yt jer x3m steva lik nema veze sa ovim likom i znam lika i end ga zna tako da bilo bi lepo da uradite to ....
Nazad na vrh Ići dole
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2008 4:09 pm

DiAwOlO ::
alo koji qrac brukate tog steve ime onda? ae lijepo SDK za sad chiterski klan...eo i d.a. je imao 1-nog chitera pa su ih svi prozivali... ae ljudi nemojte mi te priche ovaj ovakav ovaj onakav... shto odmah nisu rekli... ne igrali do kraja...

tako ye Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2008 6:39 pm

alo creep AKO JE KORISTIO NJEGOV NICK NEKA DODJE LIK KAZHE IGRAMO CW NA KGB-U I AKO I DALJE BUDE KIDAO ONDA SVAKA CHAST.. OVDE NIJE FORA JE LI NEKO TAJ LIK ILI NIJE... JASNO SE VIDI DA JE KORISTIO CHIT,NOSIO TAG SDK| TAKO DA ... SDK U KLANU IMA CHITERA... THE END
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2008 7:32 pm

Ma nije to taj lik samo sto je bot igro pod njegovim nickom ali to mene uopste ne zanima citer i gotovo Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2008 7:56 pm

pre svega dino nije igrao x3m steva jer taj lik visi po kgb i to cw koji je sad steam server vac zastita brate ovaj debil mu je uzeo nick igrao pod njegovim nickom zamisli da je tebi neko igrao na drugi server i naprave film a ti pojma nemas o tome i ispadne kad te negde vide evo ga citer onaj i paf ban zato samo kazem da maknu film sa yt i za kraj stave tacku na ovo Wink
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2008 8:35 pm

Na filmu pise SDK|Steva samo nek kaze da nije igro taj cw neg levat pod njegovim nickom i to je to Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2008 8:54 pm

Mazi cheat hunter Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2008 9:00 pm

brate neka on cima tog lika... ja nisam pravio film... samo sam snimao lika... to je to xD creep bro <3 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2008 9:11 pm

E a kako se vidi da ima aim jbt samo tako i wh mislim stvarno koji cit jos ima ?xD
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2008 9:23 pm

speedhack Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptyPet Apr 18, 2008 11:55 pm

ovo sto je mazi koristio je valjda cdhack Wink
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptySub Apr 19, 2008 12:11 am

jea, tek sada vidim...to mi neko iz ecm-a poslao ako se dobro secam Smile ili sam ga dobio na balkanu
Nazad na vrh Ići dole
psycho
Chlan Klana
Chlan Klana
psycho


Broj poruka : 120
Datum upisa : 17.01.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptySub Apr 19, 2008 3:41 am

al ste vi smaraci sto ovo neko ne lock jbt sdk nisu chiteri falio je ljudima igrac pozvali su Tuborga i sta sad decko je chitovao da ispadne frajer i to je to...a taj dbl redovno dobija banove na hlguardu zbog wh tako da ne razumem cemu vise jebene price oko gluposti...ispljuvali ste stevu i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 EmptySub Apr 19, 2008 10:18 am

ja sam napravio ja se machujem sa tim...ako oni imaju nesto protiv mene, a resio sam sa manhuntom u jednom trenutku je rekao i nema vise klana (lol), ja im nisam kriv...ovde lockujte, ali na drugim forumima nece ni lock a ni da se brise do sredine maja, ako se ne pozali jos neko.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SDK - citeri filmic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SDK - citeri filmic   SDK - citeri filmic - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SDK - citeri filmic
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» DK. citeri - filmic
» D.A CITERI!!!
» Filmic 4 bitj <3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: