EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 please take my regard ECM xD

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:07 am

Kolko mrzim da citam tudje teme, tako mrzim da otvorim i moju u vezi ovoga Smile Eto chisto da znate, da me ne zivkate na mixeve i to, da se ne chudite sto me nema na msn i slicno, odoh sa cs scene ono konacno. Obrisano, slomljen cd, nema ni steama ni nicega Wink gl svima, msn ce dobiti oni sa kojima sam ostao blizak pored ovog cs-a (bez uvrede za neke Very Happy ), i tako to..kenj kenj, bla bla.. <3 you Wink bitju ja na forumu bar 5x redovniji nego ranije, jer tju sad malo da surfam, ide leto, vrutjina i tako to. Ae pusa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:09 am

BigMazi ::
Kolko mrzim da citam tudje teme, tako mrzim da otvorim i moju u vezi ovoga Smile Eto chisto da znate, da me ne zivkate na mixeve i to, da se ne chudite sto me nema na msn i slicno, odoh sa cs scene ono konacno. Obrisano, slomljen cd, nema ni steama ni nicega Wink gl svima, msn ce dobiti oni sa kojima sam ostao blizak pored ovog cs-a (bez uvrede za neke Very Happy ), i tako to..kenj kenj, bla bla.. <3 you Wink bitju ja na forumu bar 5x redovniji nego ranije, jer tju sad malo da surfam, ide leto, vrutjina i tako to. Ae pusa Very Happy

botu dobices link za download cs-a pa preko noci skini, ne budi gay..
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:11 am

Ma ne bi presto sa cs da mu radi normalno :@ Jebala te nova grafa a i ti nju :@
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:11 am

ode nam fabrika barbika Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:11 am

ma brate netje cs na ovu graficku, dolazio je majstor, probali smo i drajvere i ono..dao sam 60e, ne pada mi na pamet do avgusta nista, tada uzimam zver od kompa, i mozda bacim nesto na cs-u, do tada mozda wow ili guild war, ali to mozda Smile btw, izgubio sam volju za cs, nevezano za grafu
Nazad na vrh Ići dole
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:13 am

sve je moguće osim drvenog šporeta,ali,ma... i cs dosadi ,o ali tebi da dosadi ,o
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:33 am

sto ne bi meni dosadilo ? Smile Za mene znam da ili nesto radim bez prestanka, ili ga uopste ne radim..tako je sa svachim u mom zivotu Smile Eto, ladno sam obrisao 5 igre koje sam iznajmljivao 3 dana i cekao zbog grafe..kad ono proslo me..ne igra mi se vise nista Smile
Nazad na vrh Ići dole
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:41 am

Hehe odose sviii Very Happy Very Happy Very Happy daj mi accaunt od stema:D ja ipak necu rec zbogom cs jer kolko mi puta dodje dosadno ne znam sta raditi tako da ostaje instaliran
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:43 am

falkon dobio malo pameti Very Happy Preslo ti od mene? Mazi ako hoces i tebi cu posuditi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Guest
Gost




please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:44 am

Paul Scholes ::
falkon dobio malo pameti Very Happy Preslo ti od mene? Mazi ako hoces i tebi cu posuditi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:44 am

dacu ti na msn sutra, igraj slobodno, ali neka ostane citav mozda avgusta probam ako uzmem novi komp pa da ne uzimam novi Wink A jbg, nove generacije dolaze, mlade nade ecm-a haha Smile
Nazad na vrh Ići dole
mastermind

mastermind


Broj poruka : 251
Godina : 29
Datum upisa : 07.04.2008

please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:52 am

brate stvarno svi odoshe , shta vam je LJUDI ? SadSadSadSadSad meni cs nece dosaditi (valjda) josh jedno nekoliko godina Neutral GL in RL , to mu niko nije reko za divno chudo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=C4itGTGJqdI
Guest
Gost




please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:53 am

.:: LOCK ::.
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD EmptyNed Maj 11, 2008 1:54 am

Ma ne mogu vise gledati ovo .!. LOCK :@
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Sponsored content





please take my regard ECM xD Empty
PočaljiNaslov: Re: please take my regard ECM xD   please take my regard ECM xD Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
please take my regard ECM xD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: