EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ajde sad recite sta imate .....

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Ajde sad recite sta imate ..... Empty
PočaljiNaslov: Ajde sad recite sta imate .....   Ajde sad recite sta imate ..... EmptyUto Maj 27, 2008 6:54 pm

Vidim etc da si mi nesto blebetao i ovaj bot deidara ajde sad iznesite ovde sve sto imate .....
@ etc ono militia te nisam nista razumeo zato molim te izjasni se ...
@ deidara mozes da se qrchish koliko hoces ali ti si bot igrao sam na jednom serveru sa tobom skor ti bio 21:35 a meni 45:9 pa si sa ostatkom servera poceo da mi psujes majku ,vredjao mi porodicu i psovao razne stvari vredjao mi mrtve u porodici i mnoge druge stvari koje nisu za forum...I da ti bude jasno otad te ne gotivim nikako nemoj misliti da je iz cista mira .!
I da milana da shutish niko te nista nije pitao !!!


sony dece ti nemoj lock odma ili delete samo da razjasnim sa ovima nisam cesto kucji pa kasni reagujem recicu kad moze delete .
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Ajde sad recite sta imate ..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde sad recite sta imate .....   Ajde sad recite sta imate ..... EmptyUto Maj 27, 2008 6:58 pm

LOCK!!!!!!! Zasto mi moramo gledati sta vi imate izmedju sebe za reci??? Na pm razmjenite msn i tamo se do mile volje raspravljajte. KO OTVORI OVAKVU TEMU PONOVO BAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
 
Ajde sad recite sta imate .....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koju graficku imate?
» Shta imate po fiokama?
» ajde obrisite....
» AJDE SAD NEK' SE JAVI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: