EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 *******************

Ići dole 
+3
m.L
sony
ecm-team // F4LKON
7 posters
AutorPoruka
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 10:33 pm

Botu sto si uzeo automatski
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 10:36 pm

Brao mL svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 10:40 pm

sta bre bravo m.L? sta botujesh? lepo sam pitao DALI MOZE AUTOMACKI SVI SU RELI MOZE NE BOTUJ
Nazad na vrh Ići dole
FeaR
Chlan Klana
Chlan Klana
FeaR


Broj poruka : 46
Godina : 38
Location : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 04.02.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 10:45 pm

opustite se,sta je sad ml kriv konji jedni matori,u po meca izlazite,falkon sa razlogom zena,dete,mazi ne razumem ja tebe uopste tet tako u po meca da izadjes cccc.
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 10:46 pm

ma ne ja sam kriv ba:D kriv sam zato shto sam uzeo automacki a josh sam lepo pitao DALI MOZE objasni mi koj mozak nebi nastavio da fura gun ako mu ovi kazhu moze? mislim bolje da idem sa tim nego sa glock? samo sam mislio naj za tim,da ste rekli NE MOZE nebi ni ishao i daj vishe ne botuj pls -.-
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 10:50 pm

AHHAHAHAHAHAHHA cuj auto sniope hahahahhahahahahahaha mL bacaj to ne valja to Very Happy hahahahahhahahahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 10:55 pm

poz
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 10:59 pm

SOny duvaj ga Very Happy ba
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:00 pm

hahahahahahhahah necu, ne smijem, ubices me auto snipom hahahahhahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:01 pm

zaklacu te nozem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:03 pm

hahahah al nemoj da se ponovo zajebes i da uzmes auto snipe da me koljes hahahha
Ocam ovo me podsjeca na falkona hahha i on ima obicaj da uzme to sranje al on baci odma tj u pola runde kad skonta sta je uzeo hahahahah
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:04 pm

lol Very Happy pa bacio bi ja brate da mi niste rekli da ne moze al znash kako pucaju glave so taj snip Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:05 pm

Pa ko je reko da ne smije??? Idi nadji u pravilima hahahhahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Guest
Gost




******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:05 pm

omg, nek nadju pravila gde se nesme koristiti! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:06 pm

HAHAHHAHAHAHAHAHAH to to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Guest
Gost




******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:08 pm

na pocetku mecha sam rekao da sacekaju fera do 20:15 rekli su TO NEMA U PRAVILIMA, pri rez 10:6 mazi je izasao i reko sam da igramo sa 4 igraca da ne izlaze slucajno, stigli su na 10:10 i kapisla je uso i mi 14:10. Ovaj lik uze auto i onda 15:10 odjednom se poceli buniti i lepo kazu NEMA TOGA, pri tom cu ja "nadji mi u pravilima"
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:10 pm

n1 n1 150 postova imam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:12 pm

Ja ozb nisam videla da je auto snip zabranjen ?
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:12 pm

Pa eto, dokazi playboycima
Nazad na vrh Ići dole
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:14 pm

alo sad svi zajedno ne debilishite se... eo iskreno... je li iko od vas na nekom cw-u uzeo automatski snip,osim vecheras ovaj m.L. drugo non stop pauze,izlazhenje,sranje na say i onda messi,da ispadne pametan govori nemojte na say botovi... a ono njegovi igrachi prichaju... al nbt to su neke stvari potpuno nbt... igrao sam za likove zvali me... gg shta znam isti mi je q jesu li proshli ili ne... toliko od mene...

@sony btw smiri malo strasti u klanu Wink
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:14 pm

<3 autosniper po prvi put bi pozheleo da se ovo zakljuca Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:16 pm

mislio sam da je neko drugi al sam znao da si ti lol kako iskusno receno.
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:16 pm

diawolo brate shto botujesh? ja lepo kazhem da nisam uzeo taj snip tj greshkom sam ga uzeo lepo sam pitao dali mogu da ga "iskoristim" rekli su da uostalom svakome se dogodi da greshkom nesto uradi i sad kao ovaj m.L ovo ono.. kao ne poznajemo se ovo ono.. ma daj mani me tih fora kako mrzim takve ljude nvm : )
Nazad na vrh Ići dole
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:17 pm

kralju ja sam rekao da si ti vecheras uzeo snip,velika stvar.. puca mi q... samo se opusti,play for fun... i to je to ...
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* EmptyČet Maj 29, 2008 11:18 pm

Diawolo kiss mackice xD
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Sponsored content





******************* Empty
PočaljiNaslov: Re: *******************   ******************* Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
*******************
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: