EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.

Ići dole 
+4
sony
ecm-team // F4LKON
Silver
vlexinho
8 posters
AutorPoruka
vlexinho

vlexinho


Broj poruka : 200
Datum upisa : 03.03.2008

Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. EmptyPet Maj 30, 2008 6:54 pm

Omfg da vidite sta se danas desilo..
Koji nesporazum al za mene je bio fatalan (mojoj porodici ne mozoes to objasniti)


Dakle evo sta se desilo :


Posto smo danas zavrsavali 8smi razred otisli mi ceo razred na "jezero" i malo se zajebavali itd kad kasnije ja zovem messija .... stize on i donosi loptu..


Malo igrali fudbala pa seli i zajebavali se, pricali fore... pili piva itd....


Kad vidis drugar vadi cigaru iz dzepa rastavi je izvadi onaj duvan i kao uzme pokosenu travu i stavi ko fol ima joint al verovali ili ne iza nas je bio policajac koji je pogresno skontao i misleo da imamo travu...


I tako mi polako za stanicu stajali ko budale tamo 2 sata .... ukupno nas bilo 5 svi bili po 15-20 minuta unutra a ja bio cak oko 1 sat i policija je kontaktirala porodicu od svih koji su bili svima rekli da smo uhvaceni sa travom i tako dalje... i onda smo objasnjavali da je to okosena trava i jedva nekako nagovorili MR.POLICEMANA da je obicna jebena okosena trava.


I tako lepo njih sve puste i mene zadrze i ispituju me ispituju dali sam pusio pravu travu itd.... a ja malo popio piva pa se i to osetilo pa su me odveli kuci evo upravo sam usao pre 10 minuta i keva mi sere da vise necu imati interneta od sutra (kao vi ste me to nagovorili), pa bi bio red da vas sve pozdravim


Cujemo se, valjda cu skontati nesto.


Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Re: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. EmptyPet Maj 30, 2008 6:55 pm

hahahaha jadnichak nece imati neta Very Happy Ja kevi nisam nishta reko jer nisam ni pio ni nishta Very Happy.



HAHAHAHAH jadan Sad
Nazad na vrh Ići dole
vlexinho

vlexinho


Broj poruka : 200
Datum upisa : 03.03.2008

Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Re: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. EmptyPet Maj 30, 2008 6:56 pm

Dali bi mogao da odnesem komp pa da ih spojimo lanom ili nesto pa cu kao da idem kod tebe kao da igramo fudbala a ustvari igramo cs ili nesto da skontamo :S
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Re: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. EmptyPet Maj 30, 2008 7:01 pm

pa jedino da budes na spratu u mojoj bivsoj sobi ova moja soba je mala znas i sam..

Skontacemo nesto al mi smesno kako te keva ne razume da je bilo zezanje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Re: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. EmptyPet Maj 30, 2008 7:23 pm

e jbg..ja sam bio u pritvor 7 sati kada sam bio u Nishu na basket sa drugom, sjebo sam loptom prozor na policijska kola dok sam izbivao od nervoze, pa dok su moji stigli te ovo te ono. Jbg, shits happen xd
Nazad na vrh Ići dole
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Re: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. EmptyPet Maj 30, 2008 8:02 pm

hahah bots Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Re: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. EmptyPet Maj 30, 2008 8:54 pm

E moj vlex pehu Very Happy
Vratice oni tebi za par dana vjeruj mi Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Re: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. EmptyPet Maj 30, 2008 11:23 pm

znam ja te fore oko trave Very Happy

mene prvi put kad su uhvatili,ja rekao samo probao,nisu nista...

drugi put,ukinuli mi pc 5 dana Smile vratili mi odma :=)
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
KalamaN




Broj poruka : 138
Datum upisa : 25.02.2008

Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Re: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. EmptySub Maj 31, 2008 4:34 am

pushi ti drug , o0 xD
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Re: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. EmptyNed Jun 01, 2008 6:36 pm

KalamaN ::
pushi ti drug , o0 xD

perv :]
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Re: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. EmptyNed Jun 01, 2008 6:59 pm

Preselio se kod messija hhahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
Nudge

Nudge


Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.05.2008

Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Re: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. EmptyNed Jun 01, 2008 11:29 pm

JUJUJUJUJUJUJUJUJUJUJ!!!!!
Sado-mazo i te fore jeliiiii!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty
PočaljiNaslov: Re: Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.   Od sutra vlexinho afk malo duze vreme. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Od sutra vlexinho afk malo duze vreme.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da se i vi malo nasmejete hahahaha
» posle duze diskusije o fudbalu....
» Vreme (jebalo vas ovo 10 characters)
» new cs favorit list ( kad ga piakm u slobodno vreme po 30-45 minuta )
» Eo malo zanimacije :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: