EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptyPet Jun 06, 2008 5:58 am

Prodajem steam igre.. koju god zelite : ) sve informacije na radosbg@hotmail.com,povoljno je..mnogo povoljno.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptyPet Jun 06, 2008 12:37 pm

heheh evo ja kupio 10 eura xD
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptyPet Jun 06, 2008 4:16 pm

koje igra ba, to li se zekish zbog hakovanog steama ? Smile Ja hocu source da kupim u narednim danima na steam-u, cisto da imam da opalim par sati Smile
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptyPet Jun 06, 2008 4:23 pm

ne brate ne zezam te ako hoces source javi prodajem jako povoljno nije sala ozb.
Nazad na vrh Ići dole
steviss
Admin
Admin
steviss


Broj poruka : 742
Godina : 32
Location : Bijeljina
Datum upisa : 25.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptyPet Jun 06, 2008 6:05 pm

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Steamit3
moj mali steamic Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hlguard-servers.com
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptyPet Jun 06, 2008 10:08 pm

imam sve to plus team fortress 2 i jsoh neke single player igre Smile)
Nazad na vrh Ići dole
dEiDaRa

dEiDaRa


Broj poruka : 459
Godina : 31
Location : Cacak
Datum upisa : 31.01.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptyPet Jun 06, 2008 10:14 pm

Ja sad qpujem preko steama tf 2 e ti kazes prodajes posto prodajes tf ?
Nazad na vrh Ići dole
steviss
Admin
Admin
steviss


Broj poruka : 742
Godina : 32
Location : Bijeljina
Datum upisa : 25.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptyPet Jun 06, 2008 11:04 pm

m.L ::
imam sve to plus team fortress 2 i jsoh neke single player igre Smile)
tvoje haxano Very Happy moje zaradjeno Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://hlguard-servers.com
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 3:22 am

koja je razlika ? Very Happy oba rade isto.. Smile @ Deidara radosbg@hotmail.com dodaj me pricacemo..
Nazad na vrh Ići dole
steviss
Admin
Admin
steviss


Broj poruka : 742
Godina : 32
Location : Bijeljina
Datum upisa : 25.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 12:10 pm

m.L ::
koja je razlika ? Very Happy oba rade isto.. Smile @ Deidara radosbg@hotmail.com dodaj me pricacemo..
haxani majstore budu deaktivirani nakon nekog vremena ... i ako ti se nesto pokvari na haxanom ... ne smijes se zaliti Smile jer te mogu uhvatiti i nemash VALVe support ... dok kod org imash Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://hlguard-servers.com
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 12:22 pm

steviss ::
haxani majstore budu deaktivirani nakon nekog vremena ... i ako ti se nesto pokvari na haxanom ... ne smijes se zaliti Smile jer te mogu uhvatiti i nemash VALVe support ... dok kod org imash Smile

E bash to, a + kako prodajes kad nemas suport? Razz i mogu da ga ugase, posle ces morati da vracas pare...ako vec hoces lepo uzmi creditnu pa prodaj, dobijaces po 250-300din po igri Smile sve legalno
Nazad na vrh Ići dole
steviss
Admin
Admin
steviss


Broj poruka : 742
Godina : 32
Location : Bijeljina
Datum upisa : 25.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 12:45 pm

StevaN ::
steviss ::
haxani majstore budu deaktivirani nakon nekog vremena ... i ako ti se nesto pokvari na haxanom ... ne smijes se zaliti Smile jer te mogu uhvatiti i nemash VALVe support ... dok kod org imash Smile

E bash to, a + kako prodajes kad nemas suport? Razz i mogu da ga ugase, posle ces morati da vracas pare...ako vec hoces lepo uzmi creditnu pa prodaj, dobijaces po 250-300din po igri Smile sve legalno
tako sam ja prije jedno pola godine radio ... ali previse posla pa ono dopizdilo mi mozda to ponovo pocnem raditi ... kad mi se malo serveri ucvrste .. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hlguard-servers.com
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 3:34 pm

bratee lupio si veliku glupost..

pod 1. cardovane ss kojima kupish nesto i ako prodje ako ne bude "declined" kako vetj oni ti sa tom cc ne mogu ugasiti acc.to budi siguran 1000000%znachi apsolutno budi siguran da ti nece ugasiti acc.imam druga koj je na taj nachin uzimao i cyber caffe,pa vec 2 god nema nikakvih problema..

pod.2 karticom koja je "forvardowana" i koja je na blacklisti e to je vec 2 prica..na taj acc dobijas disable,i to u roku od 24/h kartice koje su forwardowane izlaze na svim black listam-a tako da zato obichno dobijash disable,ja imam valve support juche sam salao email da bih dobio modove za hl josh neke poshto sam uzeo valve complete pack,i bez problema sam dobio odgovor..tako da ovo shto si ti i stevan rekao nema blage veze sa istinom..istina je da se acc ugasi ali samo ako se kupuje sa ilegalnim kreditnim karticama.ova kartica preko koj sam ja kupio je potpuno legalna nije forwadowana i nije ni na 1 black listi! tako da brate ne loopaj .. Smile
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 3:37 pm

zaboravih da napomenem da sam na taj nacin pre 1 god skoro uzeo shell kod bizs3ellz.net ircd,psybnc,egg,bitch i josh raznih procesa unlimited sve..i josh uvek mi sve radi tako daaaaa nema nista od toga sto vi pricate ne bacajte hateeeeeeeeeee Smile
Nazad na vrh Ići dole
steviss
Admin
Admin
steviss


Broj poruka : 742
Godina : 32
Location : Bijeljina
Datum upisa : 25.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 3:52 pm

nbt ne zelim da se svadjam ali org je org hak je hak ...
Nazad na vrh Ići dole
http://hlguard-servers.com
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 3:59 pm

ko zeli da se svadja,danas na svetu je toliko stvari hakovano,i josh uvek ne provaljeno,pa zasto nebi i ja sebi igricu? ako vec mogu.a koliko se secam ti si meni rekao da je taj tvoj acc hakovan ali nevermind Smile
Nazad na vrh Ići dole
steviss
Admin
Admin
steviss


Broj poruka : 742
Godina : 32
Location : Bijeljina
Datum upisa : 25.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 4:02 pm

Very Happy da igrao sam protiv nekog lika u steam acc ... dobio ga nije htio da mi ga da i haxo sam ga Very Happy ...
Nazad na vrh Ići dole
http://hlguard-servers.com
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 4:05 pm

Smile ako hoces ajmo ja i ti igrati u steam acc Very Happy hahah Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 4:07 pm

hakovo sam steam server i nisam mogo spavati nocima pa kad su mi ga ugasili bio sam srecan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 4:54 pm

pr0
Nazad na vrh Ići dole
dEiDaRa

dEiDaRa


Broj poruka : 459
Godina : 31
Location : Cacak
Datum upisa : 31.01.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 7:18 pm

E a da nije kad imas hakovanu igricu preko steama kao sto je tf 2 ili cs ne mozes da igras na steam serverima nego samo na piratskim?
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 8:22 pm

mali deidara Very Happy sve sam ti objasnio na msn pusti ove hatere Very Happy nema veze sa nikakvim krekovanjem stima i hakovanjem ja kupujem igru legalno preko legalne kreditne kartice i ti dobijas legalno igricu bez ikakvog cimanja i nemas problema sa "gasenjem akounta" etc etc etc Smile Peace! D:
Nazad na vrh Ići dole
dEiDaRa

dEiDaRa


Broj poruka : 459
Godina : 31
Location : Cacak
Datum upisa : 31.01.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptySub Jun 07, 2008 10:04 pm

E xtra igra je konza Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D EmptyNed Jun 08, 2008 12:13 am

What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D   Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Povooljnooooooooooooooooooooooooooooo :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: