EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)

Ići dole 
+4
sony
StevaN
coke
KalamaN
8 posters
AutorPoruka
KalamaN




Broj poruka : 138
Datum upisa : 25.02.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 4:02 am

Neko mi igra pod nickom za ovaj klan reche mi end.
Samo da znate da to nisam ja, a eo ja vec skoro 2mjeseca nisam igrao cw/mix na netu..
Mali punisher me zvao u klan i Bog zna shto sad izigrava klinac.. ja ni 1 cw nisam igrao za taj klan niti cu.
P.S. stevane & dino: bjezhte iz tog klana srece vam.. sekta neka xd

Best regards Wink
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 4:14 am

hahaha ja reko ti si igrao sam neki mix vs nekog tog prvo pisalo immortals pa promenio na KalamaN Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 10:54 am

pobegao Cool
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 11:48 am

Ma djeca ba Very Happy
Onaj dino samo upada u klan sa nekakvim cobanima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 11:56 am

ja choban? ccc Razz
@ kalaman igrali su waljda na twoj nick zato sto si bio prijavljen za ligu Smile
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 12:23 pm

Ne ti nego ostali Very Happy
sta hoces bio je i u AgB i u PB a to nisu cobani? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 12:27 pm

To jest, widish da je zamano, mada pametno je to, bude tamo "pr0" owo ono Smile
Nazad na vrh Ići dole
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 2:08 pm

|CS_MaStErS|etc*
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
*<o$t0y4>* d(^_-)b
V.I.P
V.I.P
*<o$t0y4>* d(^_-)b


Broj poruka : 588
Godina : 28
Datum upisa : 21.01.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 4:37 pm

etc - barbie ::
|CS_MaStErS|etc*
AAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHA lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert-rats.co.cc
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 5:39 pm

*<o$t0y4>* d(^_-)b ::
etc - barbie ::
|CS_MaStErS|etc*
AAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHA lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

zanima me shta je ovde smeshno? ne vidim shta je smeshno stvarno? prosvetli me?

pod 1. cs masters je jako dobar klan (ne mislim na skill)dobri su kao likovi,zezanje sve ok su respekt za njih!

pod 2. nisu uopshte neki noobowi da morash tako da ismevash klan

pod 3. u kom si ti klanu kad ismevas cs masterse?

aj razmisli malo shto si to uradio? ne razuemm vas nikako..barem ja znam da su cs mastersi visili na AF i slmt serveru i znam da su skroz ok i kao igraci i kao likovi! jos jedanput respekt za ceo njihov klan
Nazad na vrh Ići dole
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 7:51 pm

hvala ml , ) on je samo nezrelo dijete Smile

mozda jeste tag klana isfuran,ali vjeruj,klan postoji 7-8 mjeseci i uigrani smo,mnogo ,=)

a ti,idi drkaj na harry pottera Smile,batali cs bro ,)



edit |
|CS_MaStErS|Adamnnem*
|CS_MaStErS|Bakaja*
|CS_MaStErS|Vaskez*
|CS_MaStErS|Leonardo*
|CS_MaStErS|etcc*

svi navedeni su izmislili cs za tebe ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
*<o$t0y4>* d(^_-)b
V.I.P
V.I.P
*<o$t0y4>* d(^_-)b


Broj poruka : 588
Godina : 28
Datum upisa : 21.01.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 9:00 pm

to je potpuno nova postava u odnosu na onu koju ja znam... jedini koji je ostao je adamnem...
a i mojne da kenjash da klan postoji 8 meseci,znam kad su doshli na d.r. forum i kad su nam trazili cw i rekli da su tek osnovan klan.... Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert-rats.co.cc
Guest
Gost




Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 9:01 pm

Adrian Mutu FTW!
Nazad na vrh Ići dole
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 9:16 pm

*<o$t0y4>* d(^_-)b ::
to je potpuno nova postava u odnosu na onu koju ja znam... jedini koji je ostao je adamnem...
a i mojne da kenjash da klan postoji 8 meseci,znam kad su doshli na d.r. forum i kad su nam trazili cw i rekli da su tek osnovan klan.... Wink

ne serem : )

da odigramo neki cw kume ?Wink
a,oktud ti to da postava nije ni slična?
to je bio neki drugi klan što se predstavljao,vaske,pevoja,hunter,adamn su oduvijeka tu ,)

...da su od vas tražili da igraju cw,kao vi ste tada bili nad-pro klan Very Happy
pa vas raja po forumima dolazili moliti ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
*<o$t0y4>* d(^_-)b
V.I.P
V.I.P
*<o$t0y4>* d(^_-)b


Broj poruka : 588
Godina : 28
Datum upisa : 21.01.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 9:29 pm

etc - barbie ::
*<o$t0y4>* d(^_-)b ::
to je potpuno nova postava u odnosu na onu koju ja znam... jedini koji je ostao je adamnem...
a i mojne da kenjash da klan postoji 8 meseci,znam kad su doshli na d.r. forum i kad su nam trazili cw i rekli da su tek osnovan klan.... Wink

ne serem : )

da odigramo neki cw kume ?Wink
a,oktud ti to da postava nije ni slična?
to je bio neki drugi klan što se predstavljao,vaske,pevoja,hunter,adamn su oduvijeka tu ,)

...da su od vas tražili da igraju cw,kao vi ste tada bili nad-pro klan Very Happy
pa vas raja po forumima dolazili moliti ^^
ajde brate pokusacu da nadjem te nickove,ali samo je adamnem od te stare postave.... i mozda hunter al nesam siguran Very Happy
eh da,bio je neki tojaVo ili tako neshto... njega sam zapamtio...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert-rats.co.cc
dEiDaRa

dEiDaRa


Broj poruka : 459
Godina : 31
Location : Cacak
Datum upisa : 31.01.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 9:48 pm

Ostoja Brate mojne kenjas toliko clan je sasvim ok postava je xtra tvoj klan koji god imas dobili bi sigurno ajde sada lock ovo je otislo previse daleko od teme!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 10:28 pm

dEiDaRa ::
Ostoja Brate mojne kenjas toliko clan je sasvim ok postava je xtra tvoj klan koji god imas dobili bi sigurno ajde sada lock ovo je otislo previse daleko od teme!!!!!

potpisujem. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*<o$t0y4>* d(^_-)b
V.I.P
V.I.P
*<o$t0y4>* d(^_-)b


Broj poruka : 588
Godina : 28
Datum upisa : 21.01.2008

Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) EmptyPet Jun 13, 2008 10:29 pm

ae pusi mi qrac kuzmane prvo procitaj shta sam napisao pa onda neshto reci...
ja sam reko da je ona prva postava (cim su ga osnovali) bila veoma losha,za ovu nemam pojma.... i nishta nisam ni reko za ovu postavu... i ae lock ove nije rech o cs-mastersima nego o kradji nick-a Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert-rats.co.cc
Sponsored content





Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty
PočaljiNaslov: Re: Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)   Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Immortals - KalamaN <<< to nisam ja ! (igra mi neko na nick)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» igra neko na medakutd???
» Nisam ja neki tamo URKE!!!
» ECM vs KalamaN 0-30
» sutra nisam tu
» Cokeeee (nisam pozer :p)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: