EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Guest
Gost




BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE Empty
PočaljiNaslov: BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE   BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE EmptySub Jun 14, 2008 3:20 pm

I SVE JE KAO PRE,Ballrgo je MOJ ANDJEO, U SRCU gay SA POLJA ZELENIH KOJEG SAM VOLEO.. I VRACA MIS E SVE, DALEKI MALI GRAD, i moj dechko sa polja zelenih kojeg sam vole0o ...

BOZE MENI TAKO MALO TREBA,ISPOD OVOG SVETOG NEBA,TOPLA POSTELJA,I BALROGOVA OKA 2,SALJI ANDJELE CUVARe,JER JE DUSA DUSE MOJE.BOZE BRANI GA OD ZLA, KAD NE MOGU JA!


DI JE LEVO ?
Nazad na vrh Ići dole
PuDg[E]




Broj poruka : 74
Datum upisa : 06.04.2008

BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE   BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE EmptySub Jun 14, 2008 3:21 pm

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH
Nazad na vrh Ići dole
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE   BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE EmptySub Jun 14, 2008 3:21 pm

stash debil.....
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE   BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE EmptySub Jun 14, 2008 3:23 pm

Ne to levo drugo levo lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
Sponsored content





BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE Empty
PočaljiNaslov: Re: BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE   BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
BaLLrog sve mi tvoje nedostajeEEE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ballrog...
» Za BaLLrog-a kad bude video ! :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: