EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D Empty
PočaljiNaslov: Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D   Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D EmptyPet Avg 01, 2008 3:30 pm

Hteli to ili ne, Messi je sada no1 u Barsi i u Svetu (: . Mislim znam da ce te srati vec nesto al tvrdim vam da ce messi sada 3-4 sezone jebati sve klubove i repke dok se ne pojavim JA (L)

Jadni ovi na olimpijskim igrama...

Fudbal (sve vesti)

Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D V97025p0

Djuka, gde si? Stiže Leo Mesi!

Oh, ne! Opet Leo Mesi! Argentinac je dobio dozvolu Barselone da nastupi na olimpijskom turniru, gde su "gaučosi" u grupi sa Srbijom.

"Sve sam dogovorio sa klubom i igraću na Olimpijskim igrama. Želim uskoro da odem u Argentinu i da počnem sa pripremama za olimpijski turnir", izjavio je Mesi , čiji će se tim, osim sa Djukićevim "orlovima", u grupnoj fazi takmičenja sastati i sa Australijom i Obalom Slonovače.

"Argentina može da pobedi svakog rivala. Brazil ima najbolje igrače na svetu, ali verujem da možemo i njih da pobedimo. Nadam se da ću sa reprezentacijom osvojiti trofej, kada to već nisam mogao da uradim sa klubom", dodao je Mesi.

Na prošlim Olimpijskim igrama, naša reprezentacija je u takmičenju po grupama izgubila od kasnijeg olimpijskog šampiona Argentine 0:6, a u sećanju je i susret A tima sa "gaučosima" na poslednjem Prvenstvu sveta u Nemačkoj 2006 i opet pola tuceta golova u našoj mreži (0:6).

Mesi će sledećeg meseca sa seniorskom reprezentacijom Argentine igrati protiv Ekvadora i Brazila u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

Posle toga, argentinska olimpijska reprezentacija počeće pripreme za turnir u Kini. Zbog učešća na OI, Mesi će propustiti završne pripreme Barselone za sledeću sezonu
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D   Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D EmptyPet Avg 01, 2008 3:33 pm

Kad se proglasi najbolji igrac ove godine onda cemo vidjeti ko je najbolji. A sta ce biti za 3-4 sezone ne zna ni on sam Smile Mozda mu se desi neka teska povreda ne daj Boze. Messi je igracina sto jest jest ali samo da ga povrede ne sjebu.
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D   Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D EmptyPet Avg 01, 2008 3:34 pm

sony ::
Kad se proglasi najbolji igrac ove godine onda cemo vidjeti ko je najbolji. A sta ce biti za 3-4 sezone ne zna ni on sam Smile Mozda mu se desi neka teska povreda ne daj Boze. Messi je igracina sto jest jest ali samo da ga povrede ne sjebu.

Nece ove godine imati probleme sa Mishicima 100%, Jedino ako mu neko polomi nogu nedaj Boze. Inache on je sad spreman ko ja u kom smislu, spremniji je od cele barselone jer lik nije imao odmora kao ja u tom smislu Very Happy...

Znaci da je dobro fizicki spreman sto nije bilo prosle sezone kada mu je mishic puko 2 puta ...
Nazad na vrh Ići dole
*<o$t0y4>* d(^_-)b
V.I.P
V.I.P
*<o$t0y4>* d(^_-)b


Broj poruka : 588
Godina : 28
Datum upisa : 21.01.2008

Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D   Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D EmptyPet Avg 01, 2008 3:35 pm

iz naslova se vidi da alex navija za chelzi xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert-rats.co.cc
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D   Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D EmptyPet Avg 01, 2008 3:36 pm

Ne navijam, samo volim Zvezdasicu xD



barsa (L)
Nazad na vrh Ići dole
chelsea_girl

chelsea_girl


Broj poruka : 282
Godina : 31
Location : Stamford Bridge
Datum upisa : 10.02.2008

Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D   Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D EmptyPet Avg 01, 2008 7:13 pm

pa i navijas Very Happy mislim zbog mene:P

volim i ja tebe (L)
Nazad na vrh Ići dole
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D   Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D EmptyPet Avg 01, 2008 9:48 pm

zvezdasica-92 ::
pa i navijas Very Happy mislim zbog mene:P

volim i ja tebe (L)

Naravno (L)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D   Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jebe mi se za MAN UTD, ARSENAL, LIVERPOOL itd :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MACHESTER-liverpool-chelsea-arsenal hahahaha
» MANCHESTER UNITED - ARSENAL 4:0 !!!!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: