EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Helo and die (-_-)

Ići dole 
+8
Silver
m.L
itd
p4bLo
F50+
coke
sony
ecm-team // F4LKON
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptyPet Avg 15, 2008 9:58 pm

HaHa citam ove vase postove i umirem od smeha i necu reci ono vratice se oni za 10 dana al ce se vratiti za 2 do 3 meseca kad dodje fina zima u nase krajeve jer nikom nije do cs po ovoj vrucini pored tolko drugih sadrzaja al bato moj svi mi znamo koja dosada zimi zna biti i oni cak koji prodaju steam skinuce non steam bar na 5 minuta da se prisete starih dana! Meni je stvarno bilo fino prosle zime i proleca dosta zezancije i slicno,posebno su mi se svideli drugovi kao sto su : Sony,Bitj,Stevan,Mazi,Fear,Kapisla,Diawolo,Extreme,Itd,Obi,Psiho... takodje bilo je fino biti i dobar prijatelj sa nekim drugim klanovim kao sto je bps,sub itd... svi osim play boya oni su fukare Very Happy i momci vidimo se kad se ispusete dodjite da vas cika F4LKON isprasi in the ass Helo and die (-_-) 129301
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptyPet Avg 15, 2008 10:26 pm

Zivio govornik! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptyPet Avg 15, 2008 10:35 pm

toooo faljkone reci ti njima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptyPet Avg 15, 2008 11:11 pm

kako ko Wink
Nazad na vrh Ići dole
p4bLo

p4bLo


Broj poruka : 372
Godina : 29
Location : Stadio Olimpico
Datum upisa : 24.04.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptyPet Avg 15, 2008 11:57 pm

falkon is THE KING!!!
lik je u pravu bash bash bash...
ijaoo kada padne spankovanje...qq qqq...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.angerfist-cs.wetpaint.com
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 12:19 am

p4bLo ::
falkon is THE KING!!!
lik je u pravu bash bash bash...
ijaoo kada padne spankovanje...qq qqq...

sta je upravu ? (:
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 12:51 am

kako za koga wright Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
itd
Admin
Admin
itd


Broj poruka : 665
Godina : 32
Location : NisH
Datum upisa : 17.01.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 1:22 am

ecm-gaming // F4LKON ::
HaHa citam ove vase postove i umirem od smeha i necu reci ono vratice se oni za 10 dana al ce se vratiti za 2 do 3 meseca kad dodje fina zima u nase krajeve jer nikom nije do cs po ovoj vrucini pored tolko drugih sadrzaja al bato moj svi mi znamo koja dosada zimi zna biti i oni cak koji prodaju steam skinuce non steam bar na 5 minuta da se prisete starih dana! Meni je stvarno bilo fino prosle zime i proleca dosta zezancije i slicno,posebno su mi se svideli drugovi kao sto su : Sony,Bitj,Stevan,Mazi,Fear,Kapisla,Diawolo,Extreme,Itd,Obi,Psiho... takodje bilo je fino biti i dobar prijatelj sa nekim drugim klanovim kao sto je bps,sub itd... svi osim play boya oni su fukare Very Happy i momci vidimo se kad se ispusete dodjite da vas cika F4LKON isprasi in the ass Helo and die (-_-) 129301
hvala sto se moj klan i nick nasao u prijateljskim odnosima sa tobom Wink


btw... tesko da cu se ja vratiti...
Nazad na vrh Ići dole
http://subliminal-clan.forumotion.com
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 1:56 am

Vratice se svi pazi sta sam ti sad reko falkon, mozes napraviti klan cim se vrnu za mesec dana (:
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 2:16 am

Realno upravu je,ma da ne vidim zasto ljudi odustaju od cs-a? Smile ja sam probao 2 puta ne ide,mnogo je lepse resenje da jednostavno kada se smoris od cs-a ugasis cs i ne diras ga,kada osetis da ti se igra sednes i igras,boze moj bolje igrati cs nego se drogirati,gubljenje vremena bi bilo trositi novac na drogu,cigarete,pice zasto bi cs bio gubljenje vremena?to je jednostavno meni postao svakodnevni hobi.Ja cs igram mozda na dan 4h po nekad se dogodi da i da po 14h igram dnevno sve zavisi,dogadjalo mi se i da ga ne diram 3-4 dana evo sad dok sam se selio nisam igrao cs 2 nedelje,nedostajalo mi je sve,forum,steam,serveri.Naravno ne kazem da sam zavistan od cs-a ali zasto bih isao protiv sebe,meni je ovo hobi ne opterecujem se sa ovim previse,jednostavno igram ga radi zabave lepo mi je da igram ovu igru Wink a sto se tice cheater-a pa tu je steam ekipa,a i pored svega toga,mozes igrati mixeve sa odabranim ljudima kojima verujes i za koje znas da nisu citeri.GL svima ne zelim da pisem svakom posebno jedini koj je ovde izneo pravi razlog su Alexej i ITD,mozda samo zato sto treniraju fudbal pa im do dodje kao neki hobi,ko zna mozda jednoga dana postane od njih nesto Smile gl svima (l)
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 2:16 am

faki, zajebo si samog sebe kad si poceo da hakujes cheers
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 3:42 am

dobar post ml Wink Slazem se djeteta mi Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 3:50 am

m.L ::
a sto se tice cheater-a pa tu je steam ekipa,a i pored svega toga,mozes igrati mixeve sa odabranim ljudima kojima verujes i za koje znas da nisu citer

ovo za mene Very Happy ??
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 4:21 am

m.L ::
Realno upravu je,ma da ne vidim zasto ljudi odustaju od cs-a? Smile ja sam probao 2 puta ne ide,mnogo je lepse resenje da jednostavno kada se smoris od cs-a ugasis cs i ne diras ga,kada osetis da ti se igra sednes i igras,boze moj bolje igrati cs nego se drogirati,gubljenje vremena bi bilo trositi novac na drogu,cigarete,pice zasto bi cs bio gubljenje vremena?to je jednostavno meni postao svakodnevni hobi.Ja cs igram mozda na dan 4h po nekad se dogodi da i da po 14h igram dnevno sve zavisi,dogadjalo mi se i da ga ne diram 3-4 dana evo sad dok sam se selio nisam igrao cs 2 nedelje,nedostajalo mi je sve,forum,steam,serveri.Naravno ne kazem da sam zavistan od cs-a ali zasto bih isao protiv sebe,meni je ovo hobi ne opterecujem se sa ovim previse,jednostavno igram ga radi zabave lepo mi je da igram ovu igru Wink a sto se tice cheater-a pa tu je steam ekipa,a i pored svega toga,mozes igrati mixeve sa odabranim ljudima kojima verujes i za koje znas da nisu citeri.GL svima ne zelim da pisem svakom posebno jedini koj je ovde izneo pravi razlog su Alexej i ITD,mozda samo zato sto treniraju fudbal pa im do dodje kao neki hobi,ko zna mozda jednoga dana postane od njih nesto Smile gl svima (l)

pametna glavica cmoka cmoka cmoka geek
Nazad na vrh Ići dole
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 4:43 am

lepo sto ste to podelili sa nama...btw m.l upravu si delimicno naravno, sve je to gubljenje vremena, al ima stvari koji nisu, i od kojih nesto imas. Smile
naravno da cu cim mi se bude igrao cs uci na neki serv i malo se pucati, ali iskreno nemam zelju nista vise oko klanova, cw-a, liga, turnira i slicnog...
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 5:07 am

pa ok,ti si odustao zato sto nemas volje-zelje to je ok,ali na primer cokeov odlazak "zbog citera" znachi ja ti,sony svi smo po njemu citeri Very Happy ne vidim zasto on igra mixeve sa tamo nekim ko zna kim pa se zali na citere Wink neka igra sa nama valjda nama veruje ? oO sto se tice cw-a pa sta ima veze,neka cituju Wink nebi bilo lepo i da je sve savrsheno Wink
Nazad na vrh Ići dole
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 5:45 am

m.L ::
pa ok,ti si odustao zato sto nemas volje-zelje to je ok,ali na primer cokeov odlazak "zbog citera" znachi ja ti,sony svi smo po njemu citeri Very Happy ne vidim zasto on igra mixeve sa tamo nekim ko zna kim pa se zali na citere Wink neka igra sa nama valjda nama veruje ? oO sto se tice cw-a pa sta ima veze,neka cituju Wink nebi bilo lepo i da je sve savrsheno Wink

ljubi brat :** u oba obraza :**** Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
AlokiN
Friend
Friend
AlokiN


Broj poruka : 311
Godina : 36
Datum upisa : 18.01.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 10:40 am

F4 pametan deckic Very Happy
Al nisi pametan sto se tako mlad ozeni QQ xD
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 12:37 pm

m.L ::
Realno upravu je,ma da ne vidim zasto ljudi odustaju od cs-a? Smile ja sam probao 2 puta ne ide,mnogo je lepse resenje da jednostavno kada se smoris od cs-a ugasis cs i ne diras ga,kada osetis da ti se igra sednes i igras,boze moj bolje igrati cs nego se drogirati,gubljenje vremena bi bilo trositi novac na drogu,cigarete,pice zasto bi cs bio gubljenje vremena?to je jednostavno meni postao svakodnevni hobi.Ja cs igram mozda na dan 4h po nekad se dogodi da i da po 14h igram dnevno sve zavisi,dogadjalo mi se i da ga ne diram 3-4 dana evo sad dok sam se selio nisam igrao cs 2 nedelje,nedostajalo mi je sve,forum,steam,serveri.Naravno ne kazem da sam zavistan od cs-a ali zasto bih isao protiv sebe,meni je ovo hobi ne opterecujem se sa ovim previse,jednostavno igram ga radi zabave lepo mi je da igram ovu igru Wink a sto se tice cheater-a pa tu je steam ekipa,a i pored svega toga,mozes igrati mixeve sa odabranim ljudima kojima verujes i za koje znas da nisu citeri.GL svima ne zelim da pisem svakom posebno jedini koj je ovde izneo pravi razlog su Alexej i ITD,mozda samo zato sto treniraju fudbal pa im do dodje kao neki hobi,ko zna mozda jednoga dana postane od njih nesto Smile gl svima (l)

1. Realno upravu je,ma da ne vidim zasto ljudi odustaju od cs-a?


football, sa nadom da ce biti neshto od toga .

2. ja sam probao 2 puta ne ide!

ahaahaha ja jedno 10 ali to nije nista ozbiljno bilo Very Happy. Ono lozhio drugove pa nisam igrao mozda 3-4 dana pa opet seo .. Sada je ozbiljno cheers ..

3. jedini koj je ovde izneo pravi razlog su Alexej i ITD,mozda samo zato
sto treniraju fudbal pa im do dodje kao neki hobi,ko zna mozda jednoga
dana postane od njih nesto

jbg sad, nema to MOZDA .. Ja treniram fucu 11-12 godina samo sto sam izgubio 3 zbog retardiranog trenera i to u nezgodno vreme. Primili me u Spartak Trnavi al moro se vratiti jer nemam kinte da ostanem tamo. Bice valjda do januara Razz .. A sto se tice ITD-a , cekaj nije on jos poceo xD .. Sad ce Razz.
Nazad na vrh Ići dole
m.L

m.L


Broj poruka : 200
Datum upisa : 29.03.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 2:09 pm

Sretno tebi i njemu verujte u sebe,o tebi imam stvarno pozitivno misljenje uvek si realan,cenim to Wink
Nazad na vrh Ići dole
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 2:21 pm

jbg xD
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 6:38 pm

m.L ::
Realno upravu je,ma da ne vidim zasto ljudi odustaju od cs-a? Smile ja sam probao 2 puta ne ide,mnogo je lepse resenje da jednostavno kada se smoris od cs-a ugasis cs i ne diras ga,kada osetis da ti se igra sednes i igras,boze moj bolje igrati cs nego se drogirati,gubljenje vremena bi bilo trositi novac na drogu,cigarete,pice zasto bi cs bio gubljenje vremena?to je jednostavno meni postao svakodnevni hobi.Ja cs igram mozda na dan 4h po nekad se dogodi da i da po 14h igram dnevno sve zavisi,dogadjalo mi se i da ga ne diram 3-4 dana evo sad dok sam se selio nisam igrao cs 2 nedelje,nedostajalo mi je sve,forum,steam,serveri.Naravno ne kazem da sam zavistan od cs-a ali zasto bih isao protiv sebe,meni je ovo hobi ne opterecujem se sa ovim previse,jednostavno igram ga radi zabave lepo mi je da igram ovu igru Wink a sto se tice cheater-a pa tu je steam ekipa,a i pored svega toga,mozes igrati mixeve sa odabranim ljudima kojima verujes i za koje znas da nisu citeri.GL svima ne zelim da pisem svakom posebno jedini koj je ovde izneo pravi razlog su Alexej i ITD,mozda samo zato sto treniraju fudbal pa im do dodje kao neki hobi,ko zna mozda jednoga dana postane od njih nesto Smile gl svima (l)

najjachi post :p

meni je muka sad da igram CS realno, igram ga iz dosade ... najjachi period je bio dok smo svi bili noobitji i dok je josh RB postojao ... ili barem kad josh skoro nisam upoznala sve licemere koje znam sad ...

I ono, uvek kad se budem setjala kad sam pochinjala s CS-om setjatju se pochetka RB-a i pochetka ECM-a :]

najjachi klanovi ;d

KrsmaN respect Smile
Nazad na vrh Ići dole
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 6:47 pm

bitj tnx za respect Helo and die (-_-) 30797 Helo and die (-_-) 182557
Nazad na vrh Ići dole
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 7:11 pm

cs 1.6 no team rulz Very Happy

sastav:
Sale
etc
itd
M><M
supermen
Snoop tata =D
Picasso xD itd...

onda cstrike.exe godz:D
sastav:
milana
ultra
obi
etc
nesho
itd,etc... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
ecm-team // F4LKON

ecm-team // F4LKON


Broj poruka : 585
Godina : 36
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 17.01.2008

Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) EmptySub Avg 16, 2008 10:10 pm

Joj kad se setim sta sam vam tada radio bili ste svi mali botici Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Helo and die (-_-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Helo and die (-_-)   Helo and die (-_-) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Helo and die (-_-)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: