EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D Empty
PočaljiNaslov: WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D   WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D EmptyPon Sep 15, 2008 10:35 pm

Pošli Mujo,Haso i Suljo na put prema Njemačkoj.
Kaže im graničar:
-Čujte,dokumenti vam nisu uredu...

I poslje dužeg prepiranja graničar popusti da ih pusti ppreko granice uz jedan uslov:
-Dobro,dobro,pustit ću vas... ali samo ako je duzina svih kita barem 100 centimetara.Krenu oni da mjere:
Sulji 60cm,Hasi 39cm i Muji 1cm Very Happy,taman 100 centi.
Malo kasnije počnu da se prepiru:
-E da nije moj 60 cm ne bi mi vidjeli Njemačke
-Eh da nije mojih 39 centi još bi u Sarajevu bili
-Ma šutite oboj'ca!Da se meni nije dig'o vratili bi se kući
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D Empty
PočaljiNaslov: Re: WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D   WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D EmptyPon Sep 15, 2008 11:00 pm

ja sam cuo drukcio verziju,kao dzin ih uvatio i ako im nije 100cm svima pojesce ih xD al sve jedno piso sam kako god XD
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D Empty
PočaljiNaslov: Re: WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D   WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D EmptyPon Sep 15, 2008 11:09 pm

to ima sa hitlerom..
Nazad na vrh Ići dole
DzELAT
Chlan Klana
Chlan Klana
DzELAT


Broj poruka : 52
Godina : 32
Location : Pletena Stolica
Datum upisa : 07.02.2008

WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D Empty
PočaljiNaslov: Re: WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D   WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D EmptyUto Sep 16, 2008 12:37 am

haha da mu se nije digo (ovo spook?)
Nazad na vrh Ići dole
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D Empty
PočaljiNaslov: Re: WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D   WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D EmptyUto Sep 16, 2008 1:24 am

i ovde ovaj sasa BAN GA OMA :@
Nazad na vrh Ići dole
DzELAT
Chlan Klana
Chlan Klana
DzELAT


Broj poruka : 52
Godina : 32
Location : Pletena Stolica
Datum upisa : 07.02.2008

WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D Empty
PočaljiNaslov: Re: WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D   WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D EmptyUto Sep 16, 2008 4:35 am

arsenalovac vajduj
Nazad na vrh Ići dole
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D Empty
PočaljiNaslov: Re: WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D   WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D EmptyUto Sep 16, 2008 3:24 pm

silovatju te na team speak :@
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D Empty
PočaljiNaslov: Re: WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D   WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
WHAHAHAHAHHAHA JA OPLAKO :D brisat kasnije iz obaveštenja :D al nek stoji dok raja ne vidfE :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: