EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ja, moj zivot i sve to :D

Ići dole 
+12
chelsea_girl
dEiDaRa
BuDjAv LeBaC^
mastermind
etc - barbie
sony
vlexinho
coke
Silver
Djura^^
BaLLrog
F50+
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyNed Sep 28, 2008 11:03 pm

Prvenstveno da se izvinim ECM-u ... <3 vlexinha

E ovako, dragi moji gameri, sportisti, manekeni, pederi, dame i gospodo ( nema gospode xD ).. Juče sam jako prso i nesto se sa kevom pokačio e sad...
Pošto ja ne mogu trpeti da mi neko sere kako nisam fizički spreman, kako nemam kondicije i bla bla a pre svakog treninga trčim bar 30 min plus 2 treninga na dan, odlučio
sam ali sad stvarno da batalim komp. Znači da napomenem odma, možda ću subotom ili nedeljom biti online 7 sati, a radnim danima ću biti oko 18 : 00 do 19 : 00 i to veliko MOŽDA...
Znači ne napuštam skroz kao djura nego lagano ću svaki drugi dan bar sat vremena biti .. E SAD.. Da ja vamam nešto reknem xD ... Možda je CS stvarno droga, ali... Ja sam uz ovu igru naučio puno toga, upoznao puno drugara na netu sa nekoliko njih upozno u RL i bla bla. Znači igrajte CS iz zabave, ne gubite živce bezveze...
Što se tiče msn-a .. Imam stvarno nekoliko meni dragih osoba tu. Marina, Coke, Dule, Stevitj bla bla... Sa nekoliko ljudi redovno držim kontakt smsom, msnom svaki dan ili svaki drugi se čujemo i tako a sa nekoliko njih sam skroz umrtvio kontakt jbg, i krivo mi i nije.. Znate kako ono ide: "KOGA NEMA, BEZ NJEGA SE MOŽE xD"..
Nekima sam pomogao oko fudbala, CS-a, klana i tako a neki su meni oko istog.. Želim se zahvaliti BOKEE-tu koji apsolutno nema veze sa ovim ali želim mu se zahvaliti jer me je nekim delom digo na NOGE što se tiče fudbala. Dao mi je pripreme i bla bla ... Uvek ću se sećati BPS-a ( Dzoni, Ultra bla bla ) i ECM-a kao meni najdraži klanovi Very Happy Uvek bilo zezanja.. Cruel je bio mnogo ozbiljan za take stvari xD ... ček sad da promenim Marcela smara lik ...
E sad, pošto sam gore napomenuo da se non stop kačim sa kevom ili ćaletom zbog kompa ( ne kažu oni ali ja znam.. ne žele mi oni ništa loše, žele da dam svoj maximum što ću i raditi od sutra .. ) rešio da smanjim na minimum ovo i da ako je ikako moguće po ceo dan visim na terenu sa loptom... Stvarno želim da uspem u fudbalu, ne želim milione i da budem No1 fudbaler al što da ne xD Jeste da sad malo više maštam ali znate onu reklamu : ''Impossible is nothing'' ...
Znači ovom prilikom želim da se izvinim SVAKOM ko smatra da sam mu nešto loše uradio i da zaboravi na to .. Evo gledam Ronaldinho dao gol INTERU, navijači počeli da urlaju jbt kakav osećaj :S Ja se naježio..
E sad možda ovaj roman ( tako da ga nazovemo ), možda neke rečenice nisu spojene kako treba i možda je sve razbacano ali oprostite mi, spajao sam ovo ceo dan po malo xD .. E da nastavim, ovo oko fudbala, znači jednostavno želim da igram professionalno u nekoj jakoj ligi .. NIJE bitan klub, znači dovoljno da igram u Španskoj ligi u recimo Hetafeu ili u Italiji recimo Napoli i tako ako kontate..
Od sutra dajem maximum od sebe i spavaću ako treba na terenima a verujte mi , to će tako biti !
Ako neko želi kontakt preko sms-a, ono kako, si šta ima, ima fore do sutra da mi se javi na PM , ovde ili na MSN pa će mu dam broj ...
E da još nešto, srećan sam što imam F50plus kopačke, stvarno presrećan i leva noga je dala gol u Spartaku tj leva kopačka ... Ne želim da ih okačim negde, želim da igraju još mnogo utakmica i budu u nekom većem klubu Very Happy




Ja, moj zivot i sve to :D 2bw-Photo-



I da. Od danas, moj novi moto života : Onome, ko ume da čeka, vremenom sve dolazi ...

Znači, čekaću svoju šansu !!


Znam da sam rekao da ću ostaviti CS i da sam se posle 2 meseca vratio, gore sam naveo zašto mi je CS drag i zašto će biti, ali iza ovog što sam gore napisao to će tako da budne ...


Eh TE PARE , poserem se na pare Very Happy . Jednom ako budem imao pare, biću vam sponzor obećavam Very Happy


Za kraj pesma od koje se ježim uvek kad je čujem.. Podseti me na mene u nekim delovima realno xD ...



Ceo zivot sam u treningu, da srusio bi prepreku,
da gusio bi nevolju, na dusi mojoj veliku,
Pa sam se cimao u najgorem vremenu,
hodao po trnju, ne po crvenom tepihu,
( vidis, dok sam ja trco po vetru, kisi i pizdi materinoj, drugovi su kuci drkali kurac u toplom puni para ... )
I kad nije bio blistav (zivot) imalo je smisla,
(krivo) nije bilo nikad zbog odricanja 300,
I kao pit griz'o, suocen sa krizom,
mogao sam 10, a 150 diz'o,
( e moras se neceg odreci da bi uspeo u necem zar ne ? Evo odricem se kompa xD, i uvek ako mogu 11 km, otrcim 12 )
Nisam osetio poraz, neki kazu da je gorak,
neki kazu da je borba samo predigra za propast,
Kad je tesko kazu "DOSTA", u stvari to je klopka,
ali imam serum protiv toga, FORMULA JE VOLJA!
( e ovo je pravi serum, uvek na to i mislim xD )
Sunce koje przi, ko da kaze da izdrzim,
vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti,
( Po meni mozda i najbolje iskazano.. DA ne pisem isto, ovo vazi kao i za prvu zagradu )
Po Beogradskom asfaltu te legende nastaju,
ne cvetaju k'o tikve dok u najbolje ne stasaju,
Kroz pukotine nikle u svakom gradskom naselju,
do zvezda su se digle ali pamte sve odakle su,

Sija sunce kao zlato, Svi u napad samo hrabro,
Znaj da u Beogradu, danas je dan za pobedu,
Sija sunce kao zlato, Svi u napad samo hrabro,
Znaj da u Beogradu, danas je dan za pobedu,

Mi smo ta ekipa sto se kapira u pokretu,
ratuje po kodeksu, matira u potezu,
Mi smo ta ekipa sa stanjem u posedu,
dogovor u pogledu, dovoljan za odluku,
Kad nas emocije nose i kad brige nas lome,
to je poenta ekipe - svi nas znaju po tome,
Svi da pamte sampione, sampione milione,
koji ostavljaju srce da u borbi ne izgore,
Jer tako samo mi odrasli, vaspitani spartanski,
detinjstvo nismo imali da postali bi najbolji, ( NE izlazim vec dugo jer imam utakmice subotom ili nedeljom pa se moram naspavati dok drugi locu do 5 a dodju u 10 da igraju .. )
Da ostali bi besmrtni mi smo se povezali,
sebe smo se odrekli, tako smo se spremali,
Ajmo ruke sada gore, jer je narod ovaj tako stvoren,
da do zore bodri one, sto za moje boje gore,
Jer mi smo dosli dovde da ostvarimo snove,
da zapalimo more, sve vas dignemo na noge,
Nasa misao, ideja nek zasija kao baklja,
svi zajedno sa nama, jer odavde nema nazad,


Poslednji put izmenio F50+ dana Pon Sep 29, 2008 12:06 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyNed Sep 28, 2008 11:07 pm

<3 brat si majke mi znaci zelim ti da se sve zelje ispune i da zaigras za barcelonu majke mi cenim takve likove koji kad nesto pozele to i urade brate sve naj imas od mene <3
Nazad na vrh Ići dole
Djura^^
Visitor
Visitor
Djura^^


Broj poruka : 393
Godina : 32
Location : Majdanpek
Datum upisa : 17.01.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyNed Sep 28, 2008 11:08 pm

hf ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net/index.htm
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyNed Sep 28, 2008 11:10 pm

jel ti znas nesto osim HF da kazes keve ti ? xd
Nazad na vrh Ići dole
Djura^^
Visitor
Visitor
Djura^^


Broj poruka : 393
Godina : 32
Location : Majdanpek
Datum upisa : 17.01.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyNed Sep 28, 2008 11:14 pm

gl ;D
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net/index.htm
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyNed Sep 28, 2008 11:15 pm

ok ae bez spama
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyNed Sep 28, 2008 11:21 pm

gl sa fudbalom, nisu ti trebali neki ispadi u ovom "cs svetu" ali eto.. I nekad kad zaigras u nekoj prvoj ligi, bar cajper pokazi maziju al daj do znanja da sam ja u pitanju hahahaha,da svet cuje za mene Laughing
Nazad na vrh Ići dole
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyNed Sep 28, 2008 11:25 pm

os da istampam tvoje ime na capari pa kad dam gol da skinem caparu pa da pokazem kameri ?
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyNed Sep 28, 2008 11:32 pm

to to, moze, neka bude crvene boje
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyNed Sep 28, 2008 11:34 pm

o_O kao sto obicno kazem zdravo je to Very Happy aj pa ce se gledamo na TV-u,ocu kad das gol neki da skines sorc i pokazes onu tetovazu na bulji "<3 coke" sto imas jasno !!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
vlexinho

vlexinho


Broj poruka : 200
Datum upisa : 03.03.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyNed Sep 28, 2008 11:37 pm

Aj aj pa dodji da trcimo zajedno(ja cu bajsom xD)....



Nego kad zaigras u barsi ili negde... seti se nas xDDDD
Nazad na vrh Ići dole
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyNed Sep 28, 2008 11:39 pm

Uvek cu vas se secati verujte mi xD ...


Napravicu maicu jednom i oko sve nickove vase okaciti eto videcete ali otom potom.. Da ne idemo daleko, da ja prvo postignem nesto.. lako sa maicama i buljama xD
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 12:16 am

Prvo nisi normalan xD kako ti se dalo ba ovoliko pisati Very Happy
gl ba u fuSbalu Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 12:47 am

Silver ::
gl sa fudbalom, nisu ti trebali neki ispadi u ovom "cs svetu" ali eto.. I nekad kad zaigras u nekoj prvoj ligi, bar cajper pokazi maziju al daj do znanja da sam ja u pitanju hahahaha,da svet cuje za mene Laughing

ne zezaj =) jebo gejmera koji nije cheat upalio =D
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
mastermind

mastermind


Broj poruka : 251
Godina : 29
Datum upisa : 07.04.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 12:52 am

respect brate i sve najbolje ... da porastesh josh vishe od 174 i da nabijash glavom kao ronaldinho Ja, moj zivot i sve to :D 933447 Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=C4itGTGJqdI
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 12:58 am

netjem da rastem puno Sad Dosta mi je 177 kao Fabregas Very Happy

Sony thnx

Etc ne uzimaj mi status da nisam u klanu, mozda vikendom odigramo nesto Wink

BTW Hvala svima na podrsci xD Volim vas sve...

Odo sad da nadjem tegove za noge za trcanje xD .. Negde sam ih zavuko prekjuce :S
Nazad na vrh Ići dole
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 2:09 am

e momci i moja draga Marina xD

Odo ja sad i javljacu vam se, utiske dana xD ...


tjao zdravo
Nazad na vrh Ići dole
BuDjAv LeBaC^

BuDjAv LeBaC^


Broj poruka : 31
Godina : 30
Location : klinja za vas :D
Datum upisa : 12.09.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 2:28 pm

sve najbolje brate !!! samo napred Ja, moj zivot i sve to :D 926730 Ja, moj zivot i sve to :D 409198 Ja, moj zivot i sve to :D 409198 Ja, moj zivot i sve to :D 409198 Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198Ja, moj zivot i sve to :D 409198 F50+
Nazad na vrh Ići dole
dEiDaRa

dEiDaRa


Broj poruka : 459
Godina : 31
Location : Cacak
Datum upisa : 31.01.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 3:16 pm

joj brate zao mi sad nekako sto ides nedostajaces na forumu ako ne budes redovan!!!!! Sad
Al aj srecno brate kontam da si se uozbiljio bas oko ovoga tako da ono sve ti najbolje zelim!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
chelsea_girl

chelsea_girl


Broj poruka : 282
Godina : 31
Location : Stamford Bridge
Datum upisa : 10.02.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 4:49 pm

rekla sam ti na mob sta mislim sve o tome:D
samo ti pali napred,i veruj i chekaj,jer,znas ono,ko cheka taj i doceka:D


p.s kad postanes popularan fudbaler,mislim imas coketovu tetovazu ovamo ces ovog na carapu,za mene brate,kad das gol skines majcu,i ispod imas drugu s mojim imenom xD
Nazad na vrh Ići dole
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 6:27 pm

Srecno, zhelym ti da uspesh Smile Samo napred Ja, moj zivot i sve to :D 933447
Nazad na vrh Ići dole
mixmaNia




Broj poruka : 19
Godina : 30
Location : de_clan_1mill - Stek na Ts sponu
Datum upisa : 13.07.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 7:02 pm

BaLLrog ::
<3 brat si majke mi znaci zelim ti da se sve zelje ispune i da zaigras za barcelonu majke mi cenim takve likove koji kad nesto pozele to i urade brate sve naj imas od mene <3
Nazad na vrh Ići dole
F50+

F50+


Broj poruka : 525
Godina : 33
Location : maca
Datum upisa : 22.05.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 7:15 pm

chelsea_girl ::
rekla sam ti na mob sta mislim sve o tome:D
samo ti pali napred,i veruj i chekaj,jer,znas ono,ko cheka taj i doceka:D


p.s kad postanes popularan fudbaler,mislim imas coketovu tetovazu ovamo ces ovog na carapu,za mene brate,kad das gol skines majcu,i ispod imas drugu s mojim imenom xD


hahahah na stomaku veliko M A R I N A i ispod <3 samo i dobijem zuti karton xD
Nazad na vrh Ići dole
DzELAT
Chlan Klana
Chlan Klana
DzELAT


Broj poruka : 52
Godina : 32
Location : Pletena Stolica
Datum upisa : 07.02.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 8:17 pm

gl
Nazad na vrh Ići dole
*<o$t0y4>* d(^_-)b
V.I.P
V.I.P
*<o$t0y4>* d(^_-)b


Broj poruka : 588
Godina : 28
Datum upisa : 21.01.2008

Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D EmptyPon Sep 29, 2008 11:33 pm

GL BRATE U FUDBALU!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert-rats.co.cc
Sponsored content





Ja, moj zivot i sve to :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja, moj zivot i sve to :D   Ja, moj zivot i sve to :D Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ja, moj zivot i sve to :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta je zivot..?
» moj je zivot svicarska u cs stilu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: