EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pomoc ... Hica je ...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
HeaD-HunteR

HeaD-HunteR


Broj poruka : 37
Godina : 29
Location : Nbg Blok -61-
Datum upisa : 01.03.2008

Pomoc ... Hica je ... Empty
PočaljiNaslov: Pomoc ... Hica je ...   Pomoc ... Hica je ... EmptySub Jan 17, 2009 1:42 am

Gle te ovako ... Ocu da napravim CS Filmic kratak neki ... Imam sve .. Imam original farps.. Al kad krenem da snimam fps sa 60 padne na 20 .. Ok nije to tolko strasno ... Al posle kad ga sacuvam ... Ne moze nista da se vidi ko da je fps 2 ... Sta da radim ??? Dal da koristim NE originalan farps ???
P.S. Pre dok sam radio sam NE originalnim frapsom mi se nije desavalo !!
Nazad na vrh Ići dole
steviss
Admin
Admin
steviss


Broj poruka : 742
Godina : 32
Location : Bijeljina
Datum upisa : 25.03.2008

Pomoc ... Hica je ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc ... Hica je ...   Pomoc ... Hica je ... EmptySub Jan 17, 2009 2:15 am

prvo iskljuci vsynq na grafickoj , proguglaj oko toga malo , a mozda uputstvo i na forumu mozesh naci , to ce ti dici fps na 100, kada podesavas fraps stavi da snimash na 30 fps ce ti pasti na oko 70 ( zavisi od grafe), svi filmovi se snimaju na 30 fps zasto ne bi i tvoj Smile ... sve preko usporava komp i jebe ti sliku sto si ti trenutno postigao
Nazad na vrh Ići dole
http://hlguard-servers.com
HeaD-HunteR

HeaD-HunteR


Broj poruka : 37
Godina : 29
Location : Nbg Blok -61-
Datum upisa : 01.03.2008

Pomoc ... Hica je ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc ... Hica je ...   Pomoc ... Hica je ... EmptySub Jan 17, 2009 2:27 am

E fala ti ...
Nazad na vrh Ići dole
p4bLo

p4bLo


Broj poruka : 372
Godina : 29
Location : Stadio Olimpico
Datum upisa : 24.04.2008

Pomoc ... Hica je ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc ... Hica je ...   Pomoc ... Hica je ... EmptySub Jan 17, 2009 2:32 pm

ili probaj sa spajanjem frejmova...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.angerfist-cs.wetpaint.com
HeaD-HunteR

HeaD-HunteR


Broj poruka : 37
Godina : 29
Location : Nbg Blok -61-
Datum upisa : 01.03.2008

Pomoc ... Hica je ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc ... Hica je ...   Pomoc ... Hica je ... EmptySub Jan 17, 2009 3:13 pm

To sa vsynq je malo ublazilo ali idalje mi izgleda kao da je fps 6 ili 7 + sad mi se nesto sjebalo
pa kad ukljucim hltv demo , ispadne ko da mi 16 bita ... A kako to sa frejmovima ???
Nazad na vrh Ići dole
p4bLo

p4bLo


Broj poruka : 372
Godina : 29
Location : Stadio Olimpico
Datum upisa : 24.04.2008

Pomoc ... Hica je ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc ... Hica je ...   Pomoc ... Hica je ... EmptyNed Jan 18, 2009 12:11 am

imash na nekom forumu sigurno...neki program nznm ni ja xD...potrazhi uputstvo na www.fpsbanana.neshto mozhda ima uputstvo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.angerfist-cs.wetpaint.com
Sponsored content





Pomoc ... Hica je ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc ... Hica je ...   Pomoc ... Hica je ... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomoc ... Hica je ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Djuri treba pomoc :/
» .: Pomoc :.
» treba mi pomoc
» Moze pomoc??oko ovog sxe-a
» NERADI MI TASTATURA, POMOC !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Help Request :: Pomoc-
Skoči na: