EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!

Ići dole 
+4
bitj
N1kolay
SCK
Buu
8 posters
AutorPoruka
Buu




Broj poruka : 33
Datum upisa : 03.02.2008

pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! EmptyUto Feb 05, 2008 3:37 am

bas si bot xD~~~!!!mene si nasao da proziwas xD!!!imam i sxe 4.6 tako da mozes da mi....ja mislim da nema cit za 4.6 jedino ako ti nesto lupis xD!!!zamolio bi sonyja kad budemo igrali na total cw-u gde je obawezan sxe 4.6 da igra i itd a i bitj je dobrodosla da widite hipera a i mene xD!!!i kao sto rekoh ako was 2 igrate to jest ako was pusti sony bice narawno 16;0 za nas sem ako sony ne pojaca postawu xD!!!ewo i ss-a gde se widi da nemam nista!!!!!

http://aycu36.webshots.com/image/43995/2000189534165940250_rs.jpg

a i sony zna da ne koristim nista tako da ljubomorne duse mogu da mi puse!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
SCK
Visitor
Visitor



Broj poruka : 67
Datum upisa : 17.01.2008

pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! EmptyUto Feb 05, 2008 11:30 am

jebali te svi ti uzvicnici posred Cmara....
Nazad na vrh Ići dole
N1kolay
V.I.P
V.I.P



Broj poruka : 156
Godina : 33
Location : ZR
Datum upisa : 18.01.2008

pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! EmptyUto Feb 05, 2008 11:31 am

a vi ste toliko pr0 pa da moraju da vas gledaju,znate sta momtzi,pun mi je kurac vase svadje!
Buu na kojem god forumu se pojavis pravis sranja i svadjas se sa svima,ae nastavi pa ces popiti bananu a ti gledaj sta ces......

a ti itd nemoj da se palis na te njegove fore vec pokusaj malo da iskuliras.....
Nazad na vrh Ići dole
Buu




Broj poruka : 33
Datum upisa : 03.02.2008

pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! EmptyUto Feb 05, 2008 2:01 pm

brate on mene proziwa ne ja njega!!!a owaj na ni jednom ne prawim sranja tako da...
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! EmptyUto Feb 05, 2008 2:34 pm

JA TE PROZIVAM !

Zato shto imam demo koji dokazuje da si cheater !

A imam i osobe sa kojima sam igrala dok smo bili jedno veche zajedno na NON SXE serveru ... Ortak koji je bio Admin na skoro svim mogutjim serverima i pravi High skiller te je provalio da imash cheat .. A ti samo nastavio da furash..

E moje dete...

Ti bash ne znash kada je dosta, zar ne ?

Hotjesh da svima podelim demo u kome se JASNO VIDI da si cheatovao ?

Meni nije problem ni najmanji..

Ako treba ceo internet tju pretrazhiti ALI TJU TI NATJI TAJ DEMO !!!!

Greetz...
Nazad na vrh Ići dole
AlokiN
Friend
Friend
AlokiN


Broj poruka : 311
Godina : 36
Datum upisa : 18.01.2008

pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! EmptyUto Feb 05, 2008 2:53 pm

Buuu ONCE A CHEATER ALWAYS A CHEATER...to sam rekao i malom Urosu....tako da citeri nisu pozeljni ni pod tacku raznu.....Nemoj se glupirati i nama ovde pametowati da si neki pr0....pa End i CrEEp ce was sami dobiti + KrsmaN....jeste ovo nevezano za ECM ali ja kazem realno....zato CITERU mrs
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net
Buu




Broj poruka : 33
Datum upisa : 03.02.2008

pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! EmptyUto Feb 05, 2008 3:08 pm

xaxaxaxaxaxaxa!!!!!!!!!pa pitajte creepa ko igra sa njim mixewe i koliko me je puta zwao da igram i on i kure tako da fuck off!!!!!

a da pa pitajte waseg lidera dali sam citer i ja sam mu jkos rekao ko mi je sumljiw da hwata iako je iz mog klana bio jedan to jest iz agresiwa postoi je i to moj klan!ja mislim da on zna da nisam citer a i da nemam ni jednog u ekipi!!!ja stwarno ne znam sta da wam kazem wise jedino da igramo lan pa da widite ja neznam sta drugo!!!dosta mi je proziwanja mislite sta hocete ja ne proziwam nikog niti cu!!!a i nemam nameru da se swadjam sa wama nemam ja 13 god!!!nego mije kriwo zato sto se wi uwek swadjate!
Nazad na vrh Ići dole
Sp33d
Friend
Friend
Sp33d


Broj poruka : 271
Godina : 34
Location : BEOGRAD MARAKANA !!!
Datum upisa : 18.01.2008

pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! EmptyUto Feb 05, 2008 3:23 pm

lock ban this nOOB
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! EmptyUto Feb 05, 2008 3:24 pm

Pa zar prvo sto moram vidjeti kad dodjem iz jbn skole je svadja Very Happy
Znam da buu nije citer tj. sada nije a za prije ne znam Very Happy
Za hypera necu uospte da komentiram jer ja nisam igrac koji bi mogao sa sigurnoscu reci da je citer ili ne.Reko sam i ponovicu to BOLI ME RACKU JEL CITER ILI NE!
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
itd
Admin
Admin
itd


Broj poruka : 665
Godina : 32
Location : NisH
Datum upisa : 17.01.2008

pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! EmptyUto Feb 05, 2008 4:13 pm

liku sta si hteo da dokazes na ss gde ti je score 2-2 bez chita, vidi se,
seljacino dali se pise odvojeno "DA LI"
i ne kaze se wise nego vise
i nije neznam nego ne znam
sa kog si sela??????? poceo da igra cs pre 5 meseca i naravno cim poceo saznao za cheateve i ta sranja....
Nazad na vrh Ići dole
http://subliminal-clan.forumotion.com
itd
Admin
Admin
itd


Broj poruka : 665
Godina : 32
Location : NisH
Datum upisa : 17.01.2008

pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! EmptyUto Feb 05, 2008 4:18 pm

evo linka jednog od demo-a, nego imas srece sto je se file sa deposita sam brise posle mesec dana!

http://beskanet.prohosts.org/viewtopic.php?p=2382#2382
Nazad na vrh Ići dole
http://subliminal-clan.forumotion.com
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! EmptySre Feb 06, 2008 2:23 pm

Samo sam htela da dodam neshto..

Zashto me ne prozivash sada ?

Priznaj lepo da si koristio cheat i smanji mi muke da ne bih morala ceo net da pretrazhujem zbog tebe ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!   pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pa widi se da ne znas da gledas koje citer kad si mene nasao da proziwas!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koje proseravanje -.-
» Evo priznajem ja sam citer!!!
» explain citer?
» explain citer?
» Slichke onih koje nikad netjete imati x)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: