EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Molba - svi admini obratite paznju (help)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Molba - svi admini obratite paznju (help) Empty
PočaljiNaslov: Molba - svi admini obratite paznju (help)   Molba - svi admini obratite paznju (help) EmptyNed Mar 02, 2008 2:01 am

http://rapidshare.com/files/96293332/djechaci.CnB.tar.bz2.html

4mb, igram malo pre za standardnu ekipu kojoj sam mix dok ne nadjem neku dobru, tj dokazem da sam kvalitetan za ovu (al sam skroman X) ), i popizdim posle 3,4 runde jer sam primetio da koriste cit. Skinuo sam demo, nemam vremena da pogledam sve, video sam samo na pocetku 54. minute, na samom pocetku, 4 sekunde je proslo...ja sam na sredu iza kutije, vojislav i leonida dolaze n sredu..interesuje me nacin na koj me bio leonida. Siguran sam da je to aim, ako nije i wh. Nisu koristili sxe, nego steam (koj nema blage veze sa zastitom na nonsteam serverima). Pa me zanima dal sam samo ja to tolko blesav, ili sam u pravu. A kad pogledam ceo demo, tada cu da pitam za druge situacije. tnx
Nazad na vrh Ići dole
shiLi*
V.I.P
V.I.P
shiLi*


Broj poruka : 735
Godina : 32
Location : Pozoriste
Datum upisa : 27.01.2008

Molba - svi admini obratite paznju (help) Empty
PočaljiNaslov: Re: Molba - svi admini obratite paznju (help)   Molba - svi admini obratite paznju (help) EmptyNed Mar 02, 2008 2:03 am

Nepushim Razz tako da netju obratiti paznju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nlf-clan.forumotion.com/index.htm
 
Molba - svi admini obratite paznju (help)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ADMINI FTW :D :D A IMA NAS I IDOLA :D
» Kao neka "molba"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: