EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 URKE je IZBACHEN iz ECM-a

Ići dole 
+5
psycho
sony
N1kolay
uROSH[t]
DiAwOlO
9 posters
AutorPoruka
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 12:26 am

owako... sada smo prichali[co lideri i lider] i slozhili smo se da je najbolje za buducjnost klana da uklonimo malog urosha iz klana... ne znam nisam siguran je li chiter ili nije ali ipak shta je tu je... dakle urosh je zvanichno izbachen iz ECM-a... ljudi pozz... GL^HF...
ima tu i drugih razloga al` ok...

p.s. uroshe plz mojne da mi plachesh na msn plzzz..
Nazad na vrh Ići dole
uROSH[t]




Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.02.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 12:27 am

nisam izbacen nego sam reko da izlazim
Izlazim iz klana sony.Hvala sto si me primio nazad ali neki ljudi ne mogu da shvate da nisam citer.Vidim da uklanu nesto ima neko protvi mene na primer ob1,bitj,psyho i diawolo.
hvala ostatku klana i ostaktku foruma.Nadam se da me shvatate.Kao sto bi bitj rekla : ljubomorne dushe mogu da vam pushe
pogledaj post
Nazad na vrh Ići dole
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 12:27 am

al preduhitrio si nas... mislili smo da te izbacimo... tnx shto si olakshao posao... VT Smile
Nazad na vrh Ići dole
uROSH[t]




Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.02.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 12:28 am

to sam napisao na klan chatu pre pola sata.
Nazad na vrh Ići dole
uROSH[t]




Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.02.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 12:29 am

niste mislili da me izbacite
uROSH[t] kaže:
izasho sam iz klana
uROSH[t] kaže:
Izlazim iz klana sony.Hvala sto si me primio nazad ali neki ljudi ne mogu da shvate da nisam citer.Vidim da uklanu nesto ima neko protvi mene na primer ob1,bitj,psyho i diawolo.
hvala ostatku klana i ostaktku foruma.Nadam se da me shvatate.Kao sto bi bitj rekla : ljubomorne dushe mogu da vam pushe
Hero kaže:
ok
Hero kaže:
tvoja odluka
uROSH[t] kaže:
btw
uROSH[t] kaže:
owako... sada smo prichali[co lideri i lider] i slozhili smo se da je najbolje za buducjnost klana da uklonimo malog urosha iz klana... ne znam nisam siguran je li chiter ili nije ali ipak shta je tu je... dakle urosh je zvanichno izbachen iz ECM-a... ljudi pozz... GL^HF...
ima tu i drugih razloga al` ok...

p.s. uroshe plz mojne da mi plachesh na msn plzzz..
_________________

uROSH[t] kaže:
jel to istina/
Hero kaže:
ja sam reko boli me kurac
Hero kaže:
tj reko sam da ce se pogledati oni demo
Hero kaže:
i
Hero kaže:
sto sam i napiso na forumu
Hero kaže:
tj da ce se razmotriti situacija
Hero kaže:
onda dolazi dino na msn i pita
Hero kaže:
sta cemo
Hero kaže:
reko boli me kurac
Nazad na vrh Ići dole
N1kolay
V.I.P
V.I.P



Broj poruka : 156
Godina : 33
Location : ZR
Datum upisa : 18.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 12:31 am

uROSH[t] ::
nisam izbacen nego sam reko da izlazim
Izlazim iz klana sony.Hvala sto si me primio nazad ali neki ljudi ne mogu da shvate da nisam citer.Vidim da uklanu nesto ima neko protvi mene na primer ob1,bitj,psyho i diawolo.
hvala ostatku klana i ostaktku foruma.Nadam se da me shvatate.Kao sto bi bitj rekla : ljubomorne dushe mogu da vam pushe
pogledaj post

ja imam nesto protiv tebe???

PA PICKA TI MATERINA MALA JA NISAM NI PRICAO SA NJIMA O TOME Mad Mad Mad Mad Mad

da nije bilo mene sony te ne bi ni primio botino jel mu je bilo bitno i moje misljenje....

ja sam mu rekao da bi bilo ok primiti te nazad ali pod uslovom da se ne svadjas.....ali vidim da sam pogresio Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 12:31 am

Hero says:
ja sam mislio da kida
Hero says:
i zato ga primio
Hero says:
ako hocete izbacite
Hero says:
imate dopustenje



SONY NISAM ZNAO DA SI DWOLICHAN
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 12:31 am

...ko bi reko cuda da se dese pa miljacka mostove odnese da ne mogu tebi doooc da ne mogu ulicom ti proooc... xDxDxD
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
uROSH[t]




Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.02.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 12:32 am

ae molim admina da me banuju sa foruma da se ja ne bih svadjao sa vama
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 12:33 am

LOCK!
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
psycho
Chlan Klana
Chlan Klana
psycho


Broj poruka : 120
Datum upisa : 17.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 12:54 am

po 1. ae mi ga malo podojite svi Smile 2 . ako je neko imao da kaze bilo sta protiv tebe urose to sam mogao biti ja i niko drugi iz razloga kako si se ponasao kako si pricao samnom kakve sam probleme imao sa tobom na serveru,kolko puta si me psovao itd...i normalno sto sam ja malo razuman decko pa me boli kurac da se ja prepucavam sa tobom i odlucio sam ako te oni prime ja necu rec da kazem tj napisao sam ti u klan chatu da pazis na ponasanje desi li ti se nesto sto nebi trebalo znas sta sledi...to je bilo jedno obicno upozorenje...sam znas kako si se prema svima ponasao iz klana ali vidis da smo mahom svi normalni i zelimo da ti pruzimo priliku jer si jos klinac i znamo da svrsavas na cs vise od svih nas mada bolje to nego da svrsavas ko diawolo na sony-a , i naravno verujem da si se promenio da si postao malo bolji lik nego sto si bio i razumem da si takav jer si jos klinac i sa jedne strane te podrzavam...naravno sto se tice toga kako si chiter itd mnogi su bili chiteri itd pa sada igraju bez chita ja iskreno nzm dali i sada igras sa citom i boli me kurac naravno...i stvarno mi nije jasno kako ne dosadi ljudima vise da te prozivaju jer nzm ni kolko imas godina ali si klinac a svi ti koji te prozivaju imaju min oko 18 -19 god i nisu mi stvarno jasni ono zanimljivo im prozivati dete,bedno stvarno bedno...tako da ako se ja pitam iskreno posto me u poslednje vreme i ne zanima puno cs i dodjem samo kada se igra neki cw ili ima dobra ekipa...sto se mene tice ti mozes da igras za ecm samo da se ponasas normalno i da se ne prozivas sa ljudima itd....i da el ocete da mi ga podojite?Smile
Nazad na vrh Ići dole
DiAwOlO
Friend
Friend
DiAwOlO


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 12:57 am

da ti ja je*em curu malo glawonja ... nabijem ti kondom na glawu ;D widj` ti gradju ka rachun za struju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sony
Admin
Admin
sony


Broj poruka : 3126
Location : Sarajevo
Datum upisa : 17.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 1:00 am

Hahah sine sto moje fore ??? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://ecm-clan.forumsr.net
C4Mp3r
New Member
New Member
C4Mp3r


Broj poruka : 41
Datum upisa : 18.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: C4Mp3r^   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 1:02 am

ALo bre nemojte da me nerwirate SWADJATE SE ZBOG JEBENOG CITA MRSH...ISKULIRAJTE...
Nazad na vrh Ići dole
psycho
Chlan Klana
Chlan Klana
psycho


Broj poruka : 120
Datum upisa : 17.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 1:03 am

pa ne stvarno preterali ste sa tim prozivanjem klinca...i ne zelim vise da vidim topic ni 1 otvoren da ga neko proziva,ako je chiter nek je chiter na svakom serveru gde ga uhvate sa chitem dobice ban i to je to...a ne svaki put nova tema uros chiter pa brate dokle vise...kao da je on jedini u svetu cs-a koji chituje....jbt
Nazad na vrh Ići dole
C4Mp3r
New Member
New Member
C4Mp3r


Broj poruka : 41
Datum upisa : 18.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: C4Mp3r^   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 1:05 am

Ewo ga cowek koji zna shta prica koji ako ste ga izbaci on je rekao shta ima u swoju odbranu ide jebena tema lokc i niko se nece poswadjati...
Nazad na vrh Ići dole
shiLi*
V.I.P
V.I.P
shiLi*


Broj poruka : 735
Godina : 32
Location : Pozoriste
Datum upisa : 27.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 1:06 am

AJDE VISE NEMOJTE SMARATI VISE STE I BOGU I KURCU DOPIZDILI Evil or Very Mad


LOCK OVO I KRAJ Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://nlf-clan.forumotion.com/index.htm
HeaD-HunteR

HeaD-HunteR


Broj poruka : 37
Godina : 29
Location : Nbg Blok -61-
Datum upisa : 01.03.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 11:40 am

au koji ste ludaci !! pa uros igra do jaja mozda ste ljubomorni zato sto ima 13 god a decko kida bre !!!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 11:53 am

HeaD-HunteR ::
au koji ste ludaci !! pa uros igra do jaja mozda ste ljubomorni zato sto ima 13 god a decko kida bre !!!


LOL!
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a EmptyPon Mar 03, 2008 1:36 pm

HeaD-HunteR ::
au koji ste ludaci !! pa uros igra do jaja mozda ste ljubomorni zato sto ima 13 god a decko kida bre !!!

Sa WH-om ili AIM-om? Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty
PočaljiNaslov: Re: URKE je IZBACHEN iz ECM-a   URKE je IZBACHEN iz ECM-a Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
URKE je IZBACHEN iz ECM-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nisam ja neki tamo URKE!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: