EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Urosh^^ :):)):))

Ići dole 
+5
bitj
Liquari
Djura^^
AlokiN
N1kolay
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:18 pm

pozz
Zovem se Urosh Tomovic , iz Srbije , Beograd
Igram CS 6-7 Godina , od Verzije 1,3 [1,4 preskocio] [1,5 ponekad] [source vise puta] ali je CS 1.6 Moja "prava ljubav "
Igrao sam za klanove:
EuCom Tag ECM |
GamePlanet Tag gP.
DaMMaD |
LegenD|
[Desert Rats]..
Bio admin na :
EPN
RB CW
Desert Rats 1 > i dalje sam
Desert Rats 2 > i dalje sam
Desert Rats 3
moj msn
ukyUrosh@Hotmail.com
pozz svima

Ovako...vi me svi znate i znate me po losem secanju e zato molim da me zaboravite jer sam okrenuo novi list zbog jedne stvari koja mi se desila u zhivotu. novi list ,, novi urosh pozz
Nazad na vrh Ići dole
N1kolay
V.I.P
V.I.P



Broj poruka : 156
Godina : 33
Location : ZR
Datum upisa : 18.01.2008

Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:20 pm

oho....the next SpawN

Laughing

zZ Cool
Nazad na vrh Ići dole
AlokiN
Friend
Friend
AlokiN


Broj poruka : 311
Godina : 36
Datum upisa : 18.01.2008

Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:21 pm

Verujem ti ko nerodjenom sinu^^
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:21 pm

Cao klinac, imas 12-13 godina a igras CS 6-7 Godina. Stvarno si baja i postajes mi idol..
Moji drugari su ti napravili free movie Smile
Direkt link : https://www.youtube.com/watch?v=ZRmkuTH7o_s

Stvarno, zasluzujes pohvale.. Ovaj movie pokazuje tvoj pravi skill i igranje tih 6-7 godina Smile

Poz & Respect
Nazad na vrh Ići dole
Djura^^
Visitor
Visitor
Djura^^


Broj poruka : 393
Godina : 32
Location : Majdanpek
Datum upisa : 17.01.2008

Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:23 pm

Super Mario ::
Verujem ti ko nerodjenom sinu^^
hahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net/index.htm
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:24 pm

sa ljudima kao sto je alexej nevredi pricati , niti ih zamoliti...
@ Cao klinac, imas 12-13 godina a igras CS 6-7 Godina. Stvarno si baja i postajes mi idol..
imam 14 godina...
u 2 razredu sam poceo da igram
@ Direkt link : https://www.youtube.com/watch?v=ZRmkuTH7o_s
extra je video , bash je ql , shta je ovde cheat? [ po6. je priznao da je stavljao sranja u SS-ove]
Nazad na vrh Ići dole
Liquari
Friend
Friend
Liquari


Broj poruka : 55
Location : everywhere
Datum upisa : 18.01.2008

Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:25 pm

svoju biografiju nam ispricha
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:25 pm

Urosh^^ ::
sa ljudima kao sto je alexej nevredi pricati , niti ih zamoliti...
@ Cao klinac, imas 12-13 godina a igras CS 6-7 Godina. Stvarno si baja i postajes mi idol..
imam 14 godina...
u 2 razredu sam poceo da igram
@ Direkt link : https://www.youtube.com/watch?v=ZRmkuTH7o_s
extra je video , bash je ql , shta je ovde cheat? [ po6. je priznao da je stavljao sranja u SS-ove]

JAOOOO SPAWNEEEEEEEE

IZVINI, NISAM TE PREPOZNO..

ali movie je 9/10 Smile

Btw. Imenice se pisu velikim slovom sto znaci, Alexej Smile
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:26 pm

Alexej kiss ::
Cao klinac, imas 12-13 godina a igras CS 6-7 Godina. Stvarno si baja i postajes mi idol..
Moji drugari su ti napravili free movie Smile
Direkt link : https://www.youtube.com/watch?v=ZRmkuTH7o_s

Stvarno, zasluzujes pohvale.. Ovaj movie pokazuje tvoj pravi skill i igranje tih 6-7 godina Smile

Poz & Respect
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:26 pm

samo ne volim kada neko prica iza ledja i govori mi da sam citer , a nema uopste UOPSTE dokaza.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:28 pm

Urosh^^ ::
samo ne volim kada neko prica iza ledja i govori mi da sam citer , a nema uopste UOPSTE dokaza.

Pre 1 min sam okacio direkt link Smile
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:29 pm

Imamo dokaze malac ;p
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:30 pm

bitj -.- ::
Imamo dokaze malac ;p

Svi treeeeba da znaju sta drugarstvo znaciiii
Zajedno smo lepsi, zajedno smo jachi Razz
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:32 pm

excuse me sir , i dont think there is cheat anywhere i have explain for every frag
i will start now:
at kill where i am in counter terrorist's base i played with 16 bits because one of players of L-Gaming had cheat , so i fucked up and because i do not have cheat on my computer i could just use 16 bits
at kill where i am in Terrorist base and go to the middle , that is skill , not cheat. everyone can see it
at kill where i am at middle double doors [CT] and there is smoke > 16 bit helps very much.
at kill where i am at middle double doors [ct] without smoke i saw my friend shooting with someone [my friend was on short "a" and he was in middle so i shoted] + teamspeak [HE IS THERE HE IS AT THE MIDDLE]
at kill where i was in counter strike base , and i killed guy with b41 [3 bullets from 1 shot] it was 2v1 sittuation. one of my TeamMates [Hitmen] was protecting short a , i was protecting Long a , so , as that guy with awp shoted him i killed him very easy [TeamSpeak]

song is great for his level of Mind

-----------------------------------
izvinjavam se ako sam napravio greske u pisanju na engleskom.
pozz
Nazad na vrh Ići dole
CrEEpInG_dEaTh
Friend
Friend
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 424
Godina : 34
Location : Bar
Datum upisa : 17.01.2008

Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:34 pm

ae banujte ga smorio je mali .... xD
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:35 pm

Urosh^^ ::
excuse me sir , i dont think there is cheat anywhere i have explain for every frag
i will start now:
at kill where i am in counter terrorist's base i played with 16 bits because one of players of L-Gaming had cheat , so i fucked up and because i do not have cheat on my computer i could just use 16 bits
at kill where i am in Terrorist base and go to the middle , that is skill , not cheat. everyone can see it
at kill where i am at middle double doors [CT] and there is smoke > 16 bit helps very much.
at kill where i am at middle double doors [ct] without smoke i saw my friend shooting with someone [my friend was on short "a" and he was in middle so i shoted] + teamspeak [HE IS THERE HE IS AT THE MIDDLE]
at kill where i was in counter strike base , and i killed guy with b41 [3 bullets from 1 shot] it was 2v1 sittuation. one of my TeamMates [Hitmen] was protecting short a , i was protecting Long a , so , as that guy with awp shoted him i killed him very easy [TeamSpeak]

song is great for his level of Mind

-----------------------------------
izvinjavam se ako sam napravio greske u pisanju na engleskom.
pozz

Ma tebra, ti ne kontash kako si glup.. Ono bi moja baba znala da je cheat, pazi 16 bita i onako cimne kroz zid da head, a u nastavku ne zna flesh da baci Sad
Nazad na vrh Ići dole
AlokiN
Friend
Friend
AlokiN


Broj poruka : 311
Godina : 36
Datum upisa : 18.01.2008

Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:35 pm

E klinjo....Nem mi se ku**is kako znas engleski....PISI SRPSKI ako si srbin,....ako nisi Fu*k Off
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:36 pm

Super Mario ::
E klinjo....Nem mi se ku**is kako znas engleski....PISI SRPSKI ako si srbin,....ako nisi Fu*k Off


ovo nacionalno ? Razz
Moram fuck off: (
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:39 pm

brate ako ne provaljujes... fles sam bacio sam sebi jer sam se izbagovao odnosno mish mi se izbagovao...t_T tebi se to nikad nije desilo? t_T
tebra gledaj , teamspeak je chudo , jos 2 ortaka u lanu jos bolje , jos tvoj server pa citas tudji chat t_T
stvarno nemam nameru da se prepirem Smile zelim da me pamtite drugacije pozz
Nazad na vrh Ići dole
AlokiN
Friend
Friend
AlokiN


Broj poruka : 311
Godina : 36
Datum upisa : 18.01.2008

Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:43 pm

Znaci citas preko rcon-a??E ma*e ti ga na*ijem....Mrsh bre malac
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:44 pm

ne preko rcona , preko admina a nemam rcon a chitam chat , nisu trazili da menjam nick t_T
mamu mi ne diraj molim te.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:44 pm

Urosh^^ ::
brate ako ne provaljujes... fles sam bacio sam sebi jer sam se izbagovao odnosno mish mi se izbagovao...t_T tebi se to nikad nije desilo? t_T
tebra gledaj , teamspeak je chudo , jos 2 ortaka u lanu jos bolje , jos tvoj server pa citas tudji chat t_T
stvarno nemam nameru da se prepirem Smile zelim da me pamtite drugacije pozz

hah, kasnije, za par godina kad budes veliki i zreliji mozes mi pricati da je ts i tako dalje... Ako zelis biti pro u csu, moj savet ti je da ostavis cheatove i play hard...
Necu vishe nishta govoriti jer svima je jasno da je u pitanju cheat:)

Nisi mi rekao, kako je bilo na wcgu 2005 ? Koje su ekipe igrale ?
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:47 pm

nisam ja tad igrao, bio je wcg 2007 i ja sam tad igrao wc3 ispao za 7 mesto slali mi poruke na sms ;P

dodji jednom u lan [ako si iz srbije odnosno beograda] da opicimo koju da vidis da nisam citer [nije izazivanje cistoo nako frends] stvarno me likovi iz lana koji me znaju gotive i poshtuju...
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:48 pm

Urosh^^ ::
nisam ja tad igrao, bio je wcg 2007 i ja sam tad igrao wc3 ispao za 7 mesto slali mi poruke na sms ;P

dodji jednom u lan [ako si iz srbije odnosno beograda] da opicimo koju da vidis da nisam citer [nije izazivanje cistoo nako frends] stvarno me likovi iz lana koji me znaju gotive i poshtuju...

ako ti dodjem na lan i ako te nadjem, prvo cu opiciti tebe pa onda cs Wink
Nazad na vrh Ići dole
Djura^^
Visitor
Visitor
Djura^^


Broj poruka : 393
Godina : 32
Location : Majdanpek
Datum upisa : 17.01.2008

Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) EmptyPet Jan 18, 2008 4:48 pm

Jbga rose na losem si glasu...
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net/index.htm
Sponsored content





Urosh^^ :):)):)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Urosh^^ :):)):))   Urosh^^ :):)):)) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Urosh^^ :):)):))
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» uRosh bot :))))))))))))))
» kako to radi cika uROSH[t]
» Movie By CrEEpInG_dEaTh : Urosh^^ pwned B OBAVEZNO
» Urosh is back
» Urosh :) hihihih

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: