EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D

Ići dole 
+15
steviss
Nesho
etc - barbie
mastermind
shiLi*
Djura^^
** d(^_-)b
J4GUAR
Sp33d
AlokiN
luXor
uROSH[t]
sony
Silver
ecm-team // F4LKON
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
steviss
Admin
Admin
steviss


Broj poruka : 742
Godina : 32
Location : Bijeljina
Datum upisa : 25.03.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 6:14 pm

Ovaj ... pod 1 lol na udaranje pod 2 lol za razlog pod 3 jedino dobro je samar pod 4 josh 1 lol na sve XD
Nazad na vrh Ići dole
http://hlguard-servers.com
BaLLrog

BaLLrog


Broj poruka : 641
Datum upisa : 08.04.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 7:38 pm

lol! ovaj beli se qrchi mnogo a tuce se kao peshko .....a gde je ovo bilo u igraoni nekoj ili ??
Nazad na vrh Ići dole
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 7:44 pm

ovaj hito, ko kakav hiton... a vi picke iz igraone trebali ste ga namlavit ko' vola,
I mene bi istuko,ne kazem ja Very Happy
al bi mu ja zvao shilija da ga bije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
SCK
Visitor
Visitor



Broj poruka : 67
Datum upisa : 17.01.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 10:04 pm

vidi se retardi teski..................................................................................................................................................................................................................................................................................
Nazad na vrh Ići dole
Silver
Chlan Klana
Chlan Klana
Silver


Broj poruka : 852
Godina : 34
Location : Sha te boli kita..
Datum upisa : 25.02.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 10:14 pm

"i mene bi istuko" , poslednji put sam rekao u 7 razredu kada sam dobio batine. U prvoj godini srednje skole sam se malo napio, bio besan, istog tog.. "ajde da vidim ko ce koga da istuche", dobio je po glavi samo tako, nego dobro sto duboko u sebi sam svestan cak i kada se napijem, mogla je i glava da ode. I od tada se nisam s nikim vise tukao Sad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mastermind

mastermind


Broj poruka : 251
Godina : 29
Datum upisa : 07.04.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 10:39 pm

brate nisam znao kolka je razlika u godinama ... a stvarno ako je razlog jedan KICK onda stvarno ovaj u belom NIJE NORMALAN .. znash kad bi se BIo sa nekim zbog cs-a ... mislim a ovaj nije ni mogo da ga pozove napolje nego tu pred svima ga izbio ... DEBIL !!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=C4itGTGJqdI
shiLi*
V.I.P
V.I.P
shiLi*


Broj poruka : 735
Godina : 32
Location : Pozoriste
Datum upisa : 27.01.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 10:48 pm

Nesho ::
Dobro sto nije klinca od 12 godina uzeo da tuce... A ko je snimao mogao je da ih razdvoji... Vidim ovde ste svi neki fajteri, pa idite onda trenirajte kik ili tajlandski box pa na takmicenje...


ZVACU AZLIJA ! XD
Nazad na vrh Ići dole
http://nlf-clan.forumotion.com/index.htm
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 11:32 pm

etc(L)intru ::
ovaj hito, ko kakav hiton... a vi picke iz igraone trebali ste ga namlavit ko' vola,
I mene bi istuko,ne kazem ja Very Happy
al bi mu ja zvao shilija da ga bije Very Happy

hahahahahaha ...

ma kazhem ja shule prole cakma retardi ;p
Nazad na vrh Ići dole
shiLi*
V.I.P
V.I.P
shiLi*


Broj poruka : 735
Godina : 32
Location : Pozoriste
Datum upisa : 27.01.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 11:36 pm

Ali ja bi zvao Azlija i svi bi dobili batine tako da vam dzaba sve to Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://nlf-clan.forumotion.com/index.htm
uROSH[t]




Broj poruka : 131
Datum upisa : 27.02.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2008 12:01 am

hahaha
Nazad na vrh Ići dole
steviss
Admin
Admin
steviss


Broj poruka : 742
Godina : 32
Location : Bijeljina
Datum upisa : 25.03.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2008 12:23 am

zovite borna ili sp33da Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://hlguard-servers.com
shiLi*
V.I.P
V.I.P
shiLi*


Broj poruka : 735
Godina : 32
Location : Pozoriste
Datum upisa : 27.01.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2008 12:24 am

zvacu azlija Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://nlf-clan.forumotion.com/index.htm
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2008 12:50 am

born ftw
Nazad na vrh Ići dole
luXor

luXor


Broj poruka : 84
Godina : 35
Datum upisa : 24.02.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2008 1:12 am

mastermind ::
brate nisam znao kolka je razlika u godinama ... a stvarno ako je razlog jedan KICK onda stvarno ovaj u belom NIJE NORMALAN .. znash kad bi se BIo sa nekim zbog cs-a ... mislim a ovaj nije ni mogo da ga pozove napolje nego tu pred svima ga izbio ... DEBIL !!!!
ja josh uvijek ne znam... koliko je stariji ovaj h!to? ili evo josh bolje pitanje:

koliko ima godina h!to a koliko mamatatina?
Nazad na vrh Ići dole
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2008 2:00 am

hito '89 mamatatina '88
Nazad na vrh Ići dole
J4GUAR
V.I.P
V.I.P
J4GUAR


Broj poruka : 66
Godina : 35
Location : BIJELJINA CITY:)))
Datum upisa : 22.01.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2008 2:14 am

Kratko i jasno debilizam!!!!A ovo su kao sve mamatatini drugovi koji su snimali i gledali kako im drug dobija batine...ccccccccccc
Nazad na vrh Ići dole
mastermind

mastermind


Broj poruka : 251
Godina : 29
Datum upisa : 07.04.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2008 12:39 pm

bitj ::
hito '89 mamatatina '88

pa izgleda sam pogreshno razumeo .. nije neka razlika ali je ovaj o5 stariji ....

@jaguar

BRATE AKO SU OVO BILI MAMATATINI DRUGOVI .... PA JA BI NJIH POD NOZH STAVIO...KAKVI ORTACI PA TO NISU ORTACI TO SU DEFEKTI !!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=C4itGTGJqdI
Nesho




Broj poruka : 35
Datum upisa : 08.02.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2008 12:54 pm

I ja bi zvao azlija xD
Nazad na vrh Ići dole
shiLi*
V.I.P
V.I.P
shiLi*


Broj poruka : 735
Godina : 32
Location : Pozoriste
Datum upisa : 27.01.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2008 1:15 pm

Nesho ::
I ja bi zvao azlija xD
Hahahahha xD
Nazad na vrh Ići dole
http://nlf-clan.forumotion.com/index.htm
curtis

curtis


Broj poruka : 47
Godina : 34
Location : Tuzla
Datum upisa : 09.02.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2008 10:13 pm

Nesho ::
I ja bi zvao azlija xD
LOL
Nazad na vrh Ići dole
etc - barbie
Friend
Friend
etc - barbie


Broj poruka : 1323
Godina : 114
Location : hamdina stala
Datum upisa : 08.02.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyPon Apr 14, 2008 12:39 am

lock,molimo sve koji imaju hitu na msnu da mu daju block delit,ako ga sretnu negdje u csu AIM UPALIT bot=1 sve u glavu i ćao...
ako ga ko zna u reallife,ako je jači,udri i ćao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://gamers.ba
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 EmptyPon Apr 14, 2008 12:50 am

Bravo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D   Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tuca zbog cs live mamatatina vs hito :D
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Zbog ovoga ja neigram lan cs xD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: