EuCom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuCom

EuCom CS 1.6 OnLine Clan
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta je zivot..?

Ići dole 
+14
CrEEpInG_dEaTh
c[h]!LL
** d(^_-)b
bitj
KalamaN
BaLLrog
etc - barbie
itd
shiLi*
sony
Nesho
ph0bius_n1
Silver
.m4estr0
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
shiLi*
V.I.P
V.I.P
shiLi*


Broj poruka : 735
Godina : 32
Location : Pozoriste
Datum upisa : 27.01.2008

Sta je zivot..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je zivot..?   Sta je zivot..? - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 1:29 am

pitaj babu , majku , oca kakvo je njihovo vreme bilo , ljudi u kaficima bez pica na stolu , sad je jos i dobro.


Mad aodo spavati
Nazad na vrh Ići dole
http://nlf-clan.forumotion.com/index.htm
uLtRaVioLeT

uLtRaVioLeT


Broj poruka : 26
Godina : 37
Location : Indjija
Datum upisa : 28.01.2008

Sta je zivot..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je zivot..?   Sta je zivot..? - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 1:35 am

Brate zao mi je tvoje drugarice i njene porodice...

Shto se tiche zivota... jedan mali savet... mislite na sebe... zivite ga shto bolje mozete... i nemoj da se kurchite... a sad dal ce on da bude kratak ili ne... nikad se ne zna...


R.I.P.
Nazad na vrh Ići dole
coke

coke


Broj poruka : 1511
Godina : 35
Location : Vrbas
Datum upisa : 18.04.2008

Sta je zivot..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je zivot..?   Sta je zivot..? - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 2:22 am

Kao prvo i prvo R.I.P Marijana Crying or Very sad Crying or Very sad

Evo jedan citat Tupaca Amarua Sakura o tome sta se desi kad umres i ja se upotpunisti slazem s njim :

-''Ali sto se tice smrti,mi smrt posmatramo sa sebicne strane,kao :''Taj tip je umro'' ''bas steta'',zasto je steta? On je napustio sve ovo lose koje postoji na zemlji,Mislim,u najgorem slucaju,on je jednostavno na nekom mirnom mestu,bez icega.U najboljem slucaju,on je andjeo... ili neki duh negde.Sta tu ima tolko lose?''
Ja sam svoje rekao.........
Nadam se da nikoga nisam uvredio i povredio ovim citatom ali ga procitajte pazljivo i provirite malo izmedju redova,i videcete da je covek u pravu,
Sto se mene tice zivecu onoliko koliko mi je bog odredio,i necu se zaliti.
Znam da sam smorio al jos nesto za one koji kukaju kako im je zivot tezak i nikakav nek stave prst na celo i razmisle koliko ljudi ima u gorem polozaju od njih i kako je njima?!?!-Proziveo sam za svojih 19 god onoliko stvari koje niko nemoze da zamisli,al opet nekukam drzim sve u sebi i gledam zivot s vedere strane...uvek sam srecan i opusten,disem punim plucima dokle neznam,al znam da sam srecan i zadovoljan onim sto imam,i da imam neke stvari koje neko nemoze da zamisli cak ni u najludjim snovima,recimo dok ja ovde kucam i malatim neko dete nema leba da jede,tako da sam ja upotpunosti zadovoljan svojim zivotom mogle bi da bude bolje al jbg tako mi bog odredio i tako cu da zivim,
----------Jos jednom RIP MARIJANA!!!!! Crying or Very sad Stvarno mi je zao za tvoju drugaricu i njenu familiju.
Nazad na vrh Ići dole
http://thedroppedsystem-cs.darkbb.com
AlokiN
Friend
Friend
AlokiN


Broj poruka : 311
Godina : 36
Datum upisa : 18.01.2008

Sta je zivot..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je zivot..?   Sta je zivot..? - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 11:50 am

Ljudi zivite svoj zivote a ne zivot drugih...Ima teskih situacija
ali nemojte ostati u proslosti vec razmisljajte o buducnosti
Nazad na vrh Ići dole
http://bps-family.bestoforum.net
StevaN
Friend
Friend
StevaN


Broj poruka : 268
Datum upisa : 17.01.2008

Sta je zivot..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je zivot..?   Sta je zivot..? - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 1:01 pm

Mnogo se cimate oko smrti, jos smo mladi jbt ako sad o tome tako razmishljas sta ce biti kad budes imao 50-60 godina? To sto neko umre sta da se radi ziwot ide dalje, zar bi taj zeleo da i tebi ziwot stane zbog njega? naravno da ne.
Nazad na vrh Ići dole
itd
Admin
Admin
itd


Broj poruka : 665
Godina : 32
Location : NisH
Datum upisa : 17.01.2008

Sta je zivot..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je zivot..?   Sta je zivot..? - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 1:30 pm

CrEEpInG_dEaTh ::
Mortred ::
kurva


i to teska ona sto se jebe za 1 dinar .....

MRZIM qrve! ^_-




moze lock ovde...

Marijana pocivaj u miru...
Nazad na vrh Ići dole
http://subliminal-clan.forumotion.com
bitj

bitj


Broj poruka : 953
Godina : 31
Location : Lost in space ..
Datum upisa : 17.01.2008

Sta je zivot..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je zivot..?   Sta je zivot..? - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 1:37 pm

AlokiN ::
Ljudi zivite svoj zivote a ne zivot drugih...Ima teskih situacija
ali nemojte ostati u proslosti vec razmisljajte o buducnosti

Da ... To je mene spaslo btw ;/

StevaN ::
Mnogo se cimate oko smrti, jos smo mladi jbt

pa pazi Stevane, jesmo mladi, ali i ova devojka je bila mlada .. ;p i tipa chovek koji je imao 40 god je iskreno mlad ... i kako da se ne cimamo oko ove priche [kao shto ex kazhe] kada je svuda oko nas ;p mislim, ti ne znash da li tjesh prezhiveti sutra, da li tje te pregaziti neka kola ili tje se desiti neshto gore, neka bolest itd ..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta je zivot..? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je zivot..?   Sta je zivot..? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta je zivot..?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Ja, moj zivot i sve to :D
» moj je zivot svicarska u cs stilu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuCom :: Recycle Bin :: Kanta-
Skoči na: